Header GVVV.nl
 

Welkom op GVVV.nl, de website van de
Gelders Veenendaalse
Voetbal Vereniging.



 
 
 

 »  Home  »  Jeugd  »  Nieuws  »  Toernooien  »  Fortuna Düsseldorf winnaar 13th International G.V.V.V. Youth Tournament 2007
Door Webredactie - Jeugd | Gepost  06/4/2007 | Toernooien |
Fortuna Düsseldorf winnaar 13th International G.V.V.V. Youth Tournament 2007

Fortuna Düsseldorf is winnaar geworden van het 13e Internationale G.V.V.V. E1 toernooi 2007, in de finale waren zij na penalties te sterk voor Elinkwijk uit Utrecht. G.V.V.V. werd knap 14e en het voetballend sterke als Ipswich Town F.C. eindigde als 11e.

Op een zeer zonnige zaterdag 2 juni startte om 09.30 uur het toernooi met o.a. de wedstrijd tussen G.V.V.V. en AJAX, tijdens deze wedstrijd bood G.V.V.V. E1 goed tegenstand en werd er slechts met 2-0 verloren. Tijdens de verdere poule-wedstrijden bood onze E1 ook zeer goede tegenstand en haalde ook enkele goede overwinningen op Royal Antwerp F.C. en Westlandia, tegen M.S.V. Duisburg en F.C. Omniworld waren er nipte nederlagen waardoor G.V.V.V. E1 uiteindelijk op de 4e plaats terecht, het sterkste was AJAX met 5 overwinningen.
           
                                                            Spelmoment G.V.V.V. - A.F.C. AJAX

In Poule B liet Ipwich Town F.C. zien dat het over zeer veel voetbalkwaliteiten beschikte echter kwam men soms op fysiek gebied net iets tekort, toch behaalde de ploeg 3 overwinningen en eindigde het als 3e in de poule achter de fysiek sterke ploegen van Elinkwijk en Volendam maar bleef het, het goed spelende D.V.V., Go Ahead Kampen en F.C. Den Bosch voor.

            
                                                Ipswich Town F.C. in actie tegen F.C. Den Bosch

In Poule C was 1. F.C. Köln de sterkste al had het daar goede concurrentie van Roda'46 en A.G.O.V.V., die achter de sterke Duitsers als 2e en 3e eindigden in deze poule. Daar achter eindigde N.E.C. als 4e. Op de 6e plaats eindigde Candia'66 die na 3 wedstrijden IJsselmeervogels vervingen welke naar huis gingen vanwege het eerste elftal van deze club. Candia'66 viel uitstekend in en lieten goed voetbal zien alleen kwamen net iets tekort om K.F.C. Uerdingen voor te blijven, zij eindigden als 5e.

In Poule D startten Borussia Dortmund en Fortuna Düsseldorf erg sterk en het onderlinge duel moest de beslissing brengen wie poule-winnaar zou worden. Door een nipte 1-0 overwinning werd Fortuna Düsseldorf dit. Na deze wedstrijd verloor Borussia Dortmund ook nog van Vitesse/A.G.O.V.V. waardoor zij uiteindelijk als 3e eindigden net achter het zeer verrassende W.S.C. Waalwijk maar net voor Vitesse/A.G.O.V.V. Spakenburg en D.T.S.'35 eindigden als 5e en 6e.

In de finale rondes boekte Candia'66 om de plaatsen 17 t/m 24 een verassende overwinning op Royal Antwerp F.C. en werd van deze ronde Spakenburg de beste, zij eindigden als 17e.

Om de plaatsen 9-16 streden zeer veel grote namen, zo eindigde Borussia Dortmund als 9e, F.C. Omniworld als 12e, N.E.C. als 15e en Vitesse/A.G.O.V.V. als 16e. D.V.V., op het laatste moment ingevallen eindigde knap als 13e door in de laatste wedstrijd sterker te zijn na penalties voor G.V.V.V. Onze eigen E1 leverde een meer an uitstekende prestatie door in een sterk deelnemersveld als 14e te eindigen. Onze Engelse gasten eindigden uiteindelijk als 11e door F.C. Omniworld in de laatste wedstrijd met maar liefst 6-1 te verslaan.

Om de 5e t/m 8e plaats was er een zeer sterke prestatie van Roda'46 door als 5e te eindigen net voor een andere verassing W.S.C. Waalwijk. Volendam en M.S.V. Duisburg eindigden hierachter als 7e en 8e.

In de halve finales was er een spannende strijd tussen AJAX en Fortuna Düsseldorf, beiden ploegen gingen gelijk op en maakten ieder 2 doelpunten waarna penalties de beslissing moesten brengen en waarin de Duitsers net te sterk waren en zich plaatsten voor de finale. Hierin ontmoetten zij Elinkwijk dat 1. F.C. Köln versloeg in een incidentrijke wedstrijd. 2 spelers van 1. F.C. Köln moesten per brancard van het veld af en naar het ziekenhuis vervoerd worden. Een speler had een gebroken neus en bij de andere speler vreesde men voor een scheenbeenbreuk (dit viel gelukkig mee en bleek "slechts" een bloeduitstorting te zijn). Beide spelers konden na een korte behandeling het ziekenhuis verlaten en de terugreis naar Duitsland aanvangen. 1. F.C. Köln besloot o.a. vanwege de schrik de kleine finale niet meer te spelen waardoor AJAX 3e werd.

         
                                    Penalties halve Finale A.F.C. AJAX tegen Fortuna Düsseldorf

In de finale waren Elinkwijk en Fortuna Düsseldorf gelijkwaardig en ook hier moesten penalties de beslissing brengen en wederom deden de Duitsers dit als beste waardoor Fortuna Düsseldorf de grote wisselbeker in ontvangst mocht nemen en terecht de grote winnaar was van het 13e Internationale G.V.V.V. E1 toernooi 2007.

         
                       Fortuna Düsseldorf winaar 13th International G.V.V.V. Youth Tournament 2007


Volledige eindstand 13th International G.V.V.V. Youth Tournament 2007

 1.  Fortuna Düsseldorf  
 2.  Elinkwijk
 3.  A.F.C. AJAX
 4.  1. F.C. Köln
 5.  Roda'46
 6.  W.S.C. Waalwijk
 7.  R.K.A.V. Volendam
 8.  M.S.V. Duisburg
 9.  Borussia Dortmund
10. A.G.O.V.V.
11. Ipswich Town F.C.
12. F.C. Omniworld
13. D.V.V.
14. G.V.V.V.
15. N.E.C.
16. Vitesse/A.G.O.V.V.
17. Spakenburg
18. Westlandia
19. K.F.C. Uerdingen
20. F.C. Den Bosch
21. Go Ahead Kampen
22. Candia'66
23. D.T.S.'35
24. Royal Antwerp F.C.

Sponsor 13e Internationale E1 Toernooi 2007 / 13th International G.V.V.V. Youth Tournament 2007




© 2006 Vloeronderhoud Benelux                     http://www.vloeronderhoudbenelux.nl                        Email: [email protected] 



 

 

DHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube