Maarten Arts Keeperstrainers-cursus: HET AANVALLEN VAN DE BAL
Vrijdag 26 september werd aan de BLAUWE zijde van Sportpark Panhuis de eerste keeperstrainers cursus avond gegeven.
Maarten Arts heeft op de eerste avond van de keeperstrainers cursus zijn visie, HET AANVALLEN VAN DE BAL, over het keepersvak uitgedragen naar de 30 cursisten die zich hadden ingeschreven.

Maarten verwelkomt alle cursisten.
Een avond die om 19.00 uur startte en om 22.45 uur werd afgerond. Tijdens deze avond hebben de cursisten kennis gemaakt met de theorie die Maarten Arts uitdraagt naar o.a. de keepers van FC. Utrecht, en tevens ook internationaal (o.a. Duitsland) aanzien krijgt. Het aanvallen van de bal is eigenlijk heel normaal om doelpunten te voorkomen, maar bekijk het eens vanuit het keepers oogpunt! Een keeper dient voor deze theorie fanatisme, discipline, zelfvertrouwen en vooral geen angst te hebben. Alleen dan kun je een topper worden is de mening van Maarten.
Een aandachtige groep cursisten.
De eerste avond werd een combinatie van theorie en een demonstratie training die Maarten tentoon stelde met FC. Utrecht A1 keeper Fons Mulder.

Maarten voor zijn theorie scherm en uitleg gevend aan de groep cursisten.

Fons Mulder (A1 keeper van FC Utrecht) samen met zijn trainer Maarten Arts.
De cursisten werden geheel betrokken in de filosofie, en daardoor werd het een zeer aangename avond voor iedereen. Niet zomaar gaan zitten en luisteren en kijken. Nee meepraten en denken over het keepersvak.

De groep cursisten van de keeperstrainers cursus van Maarten Arts bij G.V.V.V.
Volgende week vrijdag (3 oktober) zal de tweede avond van de cursus zijn, en daarbij staan zowel de theorie als ook een demonstratie training op het programma. Voor de demonstratie training zal eerste elftal keeper van FC. Utrecht keeper, Michel Vorm, en tevens spelers van G.V.V.V. B1 garant staan.
Kijk voor meer trainers cursus en overige keepers informatie op:
www.progoal.nl
www.keepersscholen.nl
www.gvvv.nl (Jeugd-Voetbaltechnische zaken-OpleidingKeepers)
Wil je meer informatie mail dan naar:
[email protected]