Header GVVV.nl
 

Welkom op GVVV.nl, de website van de
Gelders Veenendaalse
Voetbal Vereniging.



 
 
 

 »  Home  »  G.V.V.V. 1  »  Wedstrijdverslagen 2008/2009  »  Van Meegdenburg ijskoud de beste
Door Webredactie - G.V.V.V. 1 | Gepost  12/15/2008 | Wedstrijdverslagen 2008/2009 |
Van Meegdenburg ijskoud de beste
Bron: De Gelderlander (door Eit Hendriks) 15 december 2008

G.V.V.V. toont veerkracht en poetst achterstand tegen SDC Putten weg.

VEENENDAAL – Een koninkrijk voor een spits. Die hartenkreet was ja­renlang bij G.V.V.V. te horen. Peter Visee, de vorige trainer van de Vee­nendaalse hoofdklasser, smeekte om een scorende spits. Met een echte killer had zijn ploeg vorig sei­zoen hogere ogen gegooid dan de derde plek.
Zijn opvolger Frans Koenen houdt intussen de kaken stijf op elkaar. Geen wonder. De afgelopen zo­mer kwam Dennis van Meegden­burg naar G.V.V.V. De geslepen spits ging in Veenendaal verder met wat hij voorheen bij Benne­kom deed: scoren.
 
De geschorste Antonio Aguilar Aguilera complimenteert Dennis van Meegdenburg met zijn puike optreden tegen SDC Putten.
Foto: Herman Stöver
 
Zaterdag voegde hij, in het duel te­gen SDC Putten (4-1), drie treffers aan zijn totaal toe. Van Meegden­burg zette tussen de 33ste en de 36ste minuut met twee goals een 0- 1 achterstand (treffer Marchel Kamphuis) om in een 2-1 voor­sprong. Hij bewees daarmee op­nieuw zijn buitengewone waarde voor de equipe van Koenen. Na de rust gaven Simon Brouwer en op­nieuw Van Meegdenburg extra glans aan de dikverdiende zege.

Van Meegdenburg staat intussen al op elf treffers en neemt daar­mee bijna de helft van de Veenen­daalse productie voor zijn reke­ning. De Veenendaler blijft nuch­ter onder alle lofzangen van de bui­tenwereld. Bijna nonchalant liet de goaltjesdief na afloop blijken dat hij gewoon gedaan had waar­voor hij gehaald is.
„Natuurlijk kwamen die doelpun­ten op een belangrijk moment. Het betekende meteen ook de om­mekeer in de wedstrijd. Putten moest komen en dat gaf ons extra ruimte. Daarvan hebben we voor­al in de tweede helft geprofiteerd”, was even daarna het meer gerichte commentaar van de spits.
Van Meegdenburg leeft op bij G.V.V.V. Hij doet herinneren aan zijn gloriedagen bij Bennekom en met het materiaal om hem heen beseft de spits dat hij zijn ge­droomde aantal van 26 doelpun­ten deze competitie zomaar kan verwezenlijken.
„Niet dat ik me er op focus, ik speel in dienst van het elftal. We creëren wel ontzettend veel kan­sen. Daar doe ik mijn voordeel mee. Nu ook weer. Met een beetje mazzel leggen we er nog drie in. Dat het niet lukte, lag ook aan het slechte veld. In mijn ogen had er nooit op gevoetbald mogen wor­den. Op bepaalde plekken was het nog hard bevroren. Echt gevaar­lijk”, luidde de ongezouten kritiek van Van Meedenburg.
Het harde veld eiste zaterdag zijn tol. In de warming-up haakte doel­man Benny Geerts geblesseerd af, zijn vervanger Vincent Grizell be­gon daardoor bijna onvoorbereid aan het duel. Na vier minuten bles­seerde Michel van der Valk zich en in de zeventigste minuut kon Jur­riaan van Well niet verder.
Maar ook de bank bepaalt deze competitie de kracht van G.V.V.V. Koenen kent geen kopzorgen bij blessures. Hij heeft voldoende mo­gelijkheden om te improviseren en zijn trein dendert vervolgens ge­woon door. Ook de 0- 1, na zestien minuten uit een hoekschop van Putten, deerde G.V.V.V. niet. Zoals gememoreerd zorgde Van Meegdenburg voor de ommekeer. Zijn twee doelpunten gaven G.V.V.V. vleugels.
Edwin van Rooijen, vorige week nog goed voor twee treffers bij Vo­lendam, was zaterdag de grote pechvogel bij G.V.V.V. Vier keer kwam de vleugelspits alleen voor de Puttense doelman Khalid Ben­lahsen (ex- G.V.V.V.). Hij scoorde niet één keer.
Simon Brouwer, voetballend dé uitblinker aan Veenendaalse zijde, deed dat na bijna een uur wel: 3-1. IJskoud, als het weer, liet Van Meegdenburg tien minuten later aan Van Rooijen zien hoe het wel moest: 4- 1. 
 
G.V.V.V.:
Grizell; Brouwer, Van Well (76.  Van Leeuwen), Van der Valk (13. Boom), Tom; Den Hartog, Van Brenk, Schaap; Van Doorn, Van Meegdenburg, Van Rooijen (86. Rekmans).

G.V.V.V. gaat als tweede de winterstop in
VEENENDAAL –
Met de 4-1 overwin­ning op SDC Putten heeft G.V.V.V. zich steviger op de tweede plaats genesteld in de hoofdklasse B. „ Ei­genlijk zijn wij de winnaars van het weekeinde”, meende trainer Frans Koenen. „Hoewel IJsselmeer­vogels won van Spakenburg (3-1) zijn we niet verder achterop ge­raakt bij De Vogels ( vijf punten achterstand), maar wel op vier punten voorsprong van Spaken­burg gekomen. Dat is heel mooi.”

Vincent Grizell maakt debuut bij G.V.V.V.
VEENENDAAL –
G.V.V.V. haalde enke­le weken geleden Vincent Grizell (37) om het keepersprobleem bij de Veenendaalse hoofdklasser op te lossen. De doelman nam zater­dag onverwacht de plaats in van Benny Geerts. Die blesseerde zich in de warming-up. Grizell was ver­volgens bijna foutloos, G.V.V.V. won met 4-1 van SDC Putten. „Dat betekent ongetwijfeld veel spierpijn”, lachte de keeper.


 
 

 

DHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube