|
|
Diederik Bangma wordt door directeur Jan van Erve gefeliciteerd met zijn contract. Links directeur Yme Kuiper van sc Heerenveen. Foto: website sc Heerenveen |
Bron: website van sc Heerenveen (19 juni 2009)
sc Heerenveen heeft doelman Diederik Bangma voor twee seizoenen gecontracteerd. Het is het eerste contract voor de 19-jarige keeper die al vijf jaar bij sc Heerenveen speelt. De van G.V.V.V. uit Veenendaal afkomstige Bangma stond afgelopen seizoen bij de A-junioren van sc Heerenveen onder de lat.
Diederik Bangma beschouwt het tweejarige contract als een mooie beloning voor zijn getoonde inzet. De doelman heeft met de A1 een succesvol, maar ook wisselvallig seizoen achter de rug.
“We hebben de Super Cup en de beker gewonnen, maar in de competitie hebben we het na de winterstop af laten weten. Dat is jammer, want we waren in de race voor het kampioenschap.’’
Zijn ambitie voor het nieuwe seizoen is helder. Diederik Bangma wil uitgroeien tot keeper van jong sc Heerenveen en hoopt dat Trond Sollied hem af en toe bij de selectie van de hoofdmacht van de Friese club haalt. “Ik ga hard werken om mijn kansen af te dwingen,’’ aldus de doelman.
Tot aan de C1 speelde Diederik bij G.V.V.V. Hieronder een foto van dat elftal met Diederik Bangma als stralend middelpunt.