Header GVVV.nl
 

Welkom op GVVV.nl, de website van de
Gelders Veenendaalse
Voetbal Vereniging.



 
 
 

 »  Home  »  G.V.V.V. 1  »  Wedstrijdverslagen 2009/2010  »  FC LIENDEN neemt revanche op G.V.V.V.
Door Webredactie - G.V.V.V. 1 | Gepost  01/1/2010 | Wedstrijdverslagen 2009/2010 |
FC LIENDEN neemt revanche op G.V.V.V.
De 15de editie in de zaalvoetbalstrijd om de Jan Rebergen Bokaal bleef dit seizoen niet in Veenendaal, maar werd gewonnen door de plaatselijke FC uit Lienden. Nadat G.V.V.V. al haar voorgaande wedstrijden won, troffen ze (net als in de poulefase) FC Lienden net als vorig jaar in de finale. Waar G.V.V.V. lange tijd de wisselbeker weer binnen leek te slepen, sloeg het noodlot in de slotminuten toe. Een 1-0 voorsprong werd in korte tijd weggegeven. Via een dubieus doelpunt en een goed uitgespeelde aanval kwam de 2-1 winst en dus toernooizege voor FC Lienden tot stand.
 
In de poulefase bereikte G.V.V.V. de eerste plaats. De eerste wedstrijd speelde G.V.V.V. tegen Advendo'57 uit Ederveen. G.V.V.V. wisselde en rouleerde veelvuldig in de poulewedstrijden, waardoor alle spelers genoeg lucht over zouden moeten hebben voor het spelen van de finalewedstrijden. Advendo'57 probeerde dapper, maar buiten enkele schoten van afstand brachten zij de ploeg van coach Frans Koenen niet echt in gevaar. G.V.V.V. speelde net iets leper en geroutineerder. Een schot vanaf de rechterkant van Gijs van Manen ging onder de keeper door, en betekende een 1-0 voorsprong voor G.V.V.V. Enkele minuten voor tijd gooide de jonge Stefan Lissenberg de wedstrijd op slot. Hij omzeilde de keeper, en plaatste de bal eigenlijk nog wel vanuit een lastige hoek in het doel: eindstand 2-0.
FC Lienden zette in haar eerste wedstrijd SVP eenvoudig met 4-1 opzij.
 
G.V.V.V. - Advendo'57 2-0
1-0 Gijs van Manen, 2-0 Stefan Lissenberg


Gijs van Manen in actie tijdens de gewonnen poulewedstrijd met 1 – 2 tegen FC LIENDEN.

 
De tweede wedstrijd speelde G.V.V.V. tegen SVP, de zaterdagvijfdeklasser uit Veenendaal. Een aantal jongens van G.V.V.V. 3 had na vorig seizoen de overstap gemaakt naar deze vereniging, en dus waren er een paar bekende gezichten bij deze ploeg te bewonderen. Zo maakten Harold van de Scheur (vorig seizoen nog kampioen als aanvoerder met G.V.V.V. 2), Scott Beyer en Wilco Kooiker allen (kortstondig) deel uit van de A- selectie van G.V.V.V. in het verleden. Het werd de wedstrijd waarin Anouar Tmim zich liet gelden. Bij vlagen onnavolgbaar en met name ongrijpbaar voor de verdedigers van SVP. Al vrij snel zette hij G.V.V.V. dan ook op een 1-0 voorsprong. Er leek weinig aan de hand, totdat de met tomeloze inzet spelende Kooiker als panter een paar keer erg dreigend werd. Ooit scoorde hij nog in en tegen Spijkenisse een doelpunt voor G.V.V.V. 1; nu wist hij door een hard en geplaatst schot met zijn linker doelman Niels Willemse in de verre hoek te verschalken: 1-1. Het slotakkoord was echter voor Tmim. Hij bezorgde G.V.V.V. de 2-1 overwinning. SVP probeerde dapper, maar ging strijdend ten onder.
FC Lienden won, met het nodige geluk, in de slotfase van Advendo'57 met 2-1.
 
G.V.V.V. - SVP 2-1
1-0 Anouar Tmim, 1-1 Wilco Kooiker, 2-1 Anouar Tmim
 
G.V.V.V. en FC Lienden waren na twee wedstrijden allebei al zeker van plaatsing voor de halve finales. Wel moest er nog gestreden worden om de poulewinst. Aangezien FC Lienden tot dusverre een beter een doelsaldo had, moest er gewonnen worden door de blauwen. Het zou uiteindelijk de beste wedstrijd van G.V.V.V. in dit toernooi worden. De uitstekend spelende John van Loenhout wist met een mooi schot van afstand FC Lienden nog aan de leiding te brengen, maar uiteindelijk brachten Youssef Atibi en wederom Anouar Tmim met mooie doelpunten de supporters van G.V.V.V. in extase. Er werd dan ook verdiend met 2-1 gewonnen.
Advendo'57 redde de eer door SVP in haar laatste wedstrijd gemakkelijk met 4-0 te verslaan.
 
FC Lienden - G.V.V.V. 1-2
1-0 John van Loenhout, 1-1 Youssef Atibi, 1-2 Anouar Tmim


Anouar Tmim zeer handig aan de bal en voor zijn tegenstander een kwelgeest, schiet de 1 -0 binnen tijdens de wedstrijd tegen VRC.

 
G.V.V.V. dus poulewinnaar, en daardoor ontliepen zij DOVO sowieso in de halve finale. Zij werden namelijk, uiteindelijk vrij gemakkelijk, winnaar van de andere poule. G.V.V.V. moest het na de broodmaaltijd op gaan nemen tegen het op papier minder sterke VRC, waar tegenwoordig voormalig analist Pieter Kees Bom de scepter zwaait. VRC wist namelijk onverwachts korte metten te maken met De Merino's, en zodoende op de tweede plaats in de poule te eindigen. De andere halve finale ging vanzelfsprekend tussen FC Lienden en DOVO.
 
G.V.V.V. en VRC beten de spits af. Nadat de brilstand toch eventjes op het scorebord bleef staan, leek G.V.V.V. de wedstrijd in luttele minuten te beslissen. Tmim scoorde de 1-0, en Van Manen vlak daarna de 2-0.  Door een onoplettendheid in de omschakeling bij G.V.V.V. kon VRC toch terugkomen tot 2-1. En daarna werd VRC nog verder in het zadel geholpen. Het nogal wilde uitkomen van Willemse leverde VRC namelijk een strafschop op. Willemse kon voor 1 minuut de strafbank opzoeken na een gele kaart. Speler Van Manen moest de strafschop zien te keren. Dit deed hij met verve! Hij leek zich van de bal af te keren, en stopte de bal keurig met zijn billen! VRC liet een uitgelezen kans liggen om de stand gelijk te trekken, en moest dus nog meer risico's gaan nemen. Het bracht een extra veldspeler in de ploeg voor de keeper. Hier wist G.V.V.V. wel raad mee. Zo wist Joey Snijders het lege doel net niet te vinden van grote afstand. Snijders opereerde trouwens enigszins verrassend vanuit de achterste linie bij de blauwen, wat hem redelijk tot goed afging. Even later wist Tmim het doel wel te bereiken van grote afstand. De bal rolde langzaam het doel in: eindstand 3-1. Op naar de finale.
 
G.V.V.V. - VRC 3-1
1-0 Anouar Tmim, 2-0 Gijs van Manen, 2-1, 3-1 Anouar Tmim
Gele kaart: Niels Willemse


Door de gele kaart voor Niels Willemse, tegen VRC volgt een straftijd. De nieuwe doelman Gijs van Manen doet het onmogelijke. De strafschop die volgt met de bips stoppen.

 
FC Lienden wist in de andere spectaculaire halve finale DOVO met 3-2 te verslaan. Zo kregen de vele toeschouwers dezelfde finale als vorig jaar voorgeschoteld, namelijk tussen de voetbalgrootmacht uit Veenendaal (G.V.V.V.) en de andere voetbalgrootmacht uit de hoofdklasse zondag t.w. FC Lienden. De poulewedstrijd was al een voorbode geweest, dat dit een mooie wedstrijd kon gaan worden. Een hele mooie finale werd het misschien niet, maar wel een hele spannende tussen twee ploegen, die uiterst gedisciplineerd vanuit de organisatie speelden. G.V.V.V. was de wat betere partij in de eerste helft, maar de rust werd bereikt met een 0-0 tussenstand. De finale duurde overigens 2 x 15 minuten, in tegenstelling tot alle andere wedstrijden die 1 x 18 minuten duurden. In de tweede helft was het wederom Tmim, die de score wist te openen. Na een fraaie individuele actie, passeerde hij Lienden's doelman Sander Selhorst in de verre hoek: 1-0. Daarna werd FC Lienden wel beter, maar zonder echt grote kansen te creëren. En doelman Willemse had nu steeds een goed antwoord op pogingen van Van Loenhout van afstand. In de slotminuten sloeg echter toch het noodlot toe. Eerst leek Roël Fernand van FC Lienden onderkant lat te schieten, aangezien de bal weer terug in het veld belandde. De scheidsrechter zag er echter een doelpunt in, en dus een tussenstand van 1-1. De meningen inzake al dan wel of niet een treffer waren na afloop zeer verdeeld. G.V.V.V. liet zich er echter door van de wijs brengen. Want net voor tijd stond de organisatie bij G.V.V.V. niet meer goed, en na een vlot vloeiende aanval van FC Lienden wist wederom Fernand nu bij de tweede paal binnen te tikken: 1-2 voor FC Lienden. Een slotoffensief leverde niets meer op, en zo raakte G.V.V.V. de wisselbeker kwijt aan FC Lienden.
 
G.V.V.V. - FC Lienden
1-0 Anouar Tmim, 1-1 Roël Fernand, 1-2 Roël Fernand
 
Een spannende, emotievolle maar toch sportieve finale. Vorig jaar won G.V.V.V. de slag, ditmaal de eer aan FC Lienden. Een finale verliezen is natuurlijk nooit leuk, maar uiteindelijke kon iedereen er wel mee leven. Het was een leuke dag geweest voor spelers en begeleiding van G.V.V.V., en zeer zeker ook voor de supporters. Hans Kraay jr. hield na de uitreiking van de beker nog een korte speech, en complimenteerde de aanhang van G.V.V.V. voor hun 'support' tijdens dit toernooi, maar ook eerder in de derby tegen DOVO in december. Een mooi compliment voor de supporters, dat mag ook wel eens gezegd worden!


Zaalvoetbalkoning Anouar Tmim (9) schiet G.V.V.V. op de 1 - 0 voorsprong, in de finale tegen FC LIENDEN.

Voor G.V.V.V. kwamen vandaag Niels Willemse, Rik van Leeuwen, Joey Snijders, Gijs van Manen, Simon Brouwer, Youssef Atibi, Anouar Tmim en Stefan Lissenberg in actie.
Al deze acht spelers hebben natuurlijk hun steen(tje) bijgedragen aan het bereiken van de finale. Voor het toernooi werd echter de titel 'zaalvoetbalkoning' door Stefan Lissenberg geïntroduceerd. Deze eer viel echter maar één persoon ten deel. Met zes doelpunten, weergaloze acties en technisch zeer verzorgd spel mocht Anouar Tmim zich terecht de zaalvoetbalkoning van G.V.V.V. noemen vandaag.
 
Aanstaande maandagavond begint de voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Nu weer natuurlijk op het veld. Op zaterdag 9 januari 2010 staat de eerste oefenwedstrijd op het programma. Dan is om 14.30 uur op het eigen Sportpark Panhuis Go Ahead Kampen de tegenstander.

Meer foto's van het toernooi zijn te zien op de stie van de hoffotograaf. Klik hier



 

 

DHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube