Header GVVV.nl
 

Welkom op GVVV.nl, de website van de
Gelders Veenendaalse
Voetbal Vereniging.



 
 
 

 »  Home  »  G.V.V.V. 1  »  Wedstrijdverslagen 2009/2010  »  Simon Brouwer tevreden over effectiviteit van G.V.V.V.
Door Webredactie - G.V.V.V. 1 | Gepost  05/31/2010 | Wedstrijdverslagen 2009/2010 |
Simon Brouwer tevreden over effectiviteit van G.V.V.V.
Bron: De Gelderlander (31 mei 2010) door Eit HEndriks

Het duurde even voordat Simon Brouwer zaterdag het veld verliet. Zoals gebruikelijk na een overwinning zocht de mid­denvelder van G.V.V.V. de zijlijn op om even met zijn familie na te pra­ten en een kus van zijn vriendin op te halen.

En die had hij zeker verdiend. Twee doelpunten én een klinken­de 6- 1 zege op Zwaluwen’ 30 uit Hoorn. Het was een prestatie om mee thuis te komen, vond Brou­wer. „Maar het zat ons geweldig mee”, relativeerde hij onmiddel­lijk. „Zes kansen, zes doelpunten. Dat is wel eens anders geweest. Als we vorige week zo effectief tegen Katwijk waren geweest, had­den we niets eens tegen Zwalu­wen gespeeld. Hadden we nu op Kreta geluierd.”

Daarmee had Brouwer een punt. Na de uitschakeling door Katwijk
werd G.V.V.V. veroordeeld tot een halve competitie met Zwaluwen en ARC om alsnog een plek in de topklasse te bemachtigen. De eer­ste hobbel, Zwaluwen, nam G.V.V.V. op het oog gemakkelijk. Maar de uitslag verdoezelde dat G.V.V.V. helemaal niet denderend speelde. Sterker, veelal de onderlig­gende partij was. Het was dat scheidsrechter Bronsvoort de Vee­nendalers al na vier minuten in het zadel hielp.

Youssef Atibi ondernam vanaf het middenveld een rush richting het Hoornse doel, achtervolgd door verdediger Jurgen Roozendal. Hij beroerde Atibi lichtjes, waarna de G.V.V.V.’er struikelend het straf­schopgebied binnenviel. Straf­schop, bepaalde Bronsvoort gedeci­deerd. En een rode kaart voor Roozendal. Aanvoerder Antonio Aguilar Aguilera schoot vervolgens via het been van doelman Stephan Veenboer raak: 1-0. Maar wie ge­dacht
had dat G.V.V.V. daarna de overtalsituatie gemakkelijk zou uit­buiten, kwam bedrogen uit.

„Het leek een kopie van de laatste competitiewedstrijd van ons tegen Zwaluwen. Maar dan wel omge­keerd. Toen kwamen wij met tien man te staan en werden we beter dan Zwaluwen. We wonnen zelfs met 4-1. In deze wedstrijd deed Zwaluwen het stapje extra en com­bineerden die ploeg beter. Alleen verzuimden ze te scoren”, consta­teerde Brouwer opgelucht.

En daarin zat het grote verschil. G.V.V.V. was dodelijk effectief, Zwa­luwen faalde keer op keer voor het Veenendaalse doel. De 2- 0 kwam na twintig minuten uit het niets. Rudy van Doorn ontsnapte weer een keer aan zijn bewaker, zette goed voor en Dennis van Meeg­denburg rondde koelbloedig af.

Na rust hetzelfde spelbeeld. Zwalu­wen dicteerde en kreeg een paar uitgelezen kansen. Maar in plaats
van 2-1 werd het 3-0. Brouwer glunderde toen hij aan het mo­ment in de 56ste minuut terug­dacht. Opnieuw klopte Van Doorn iedereen op snelheid en zijn voorzet was dit keer een prooi voor de meegelopen middenvel­der.

Toch kreeg Zwaluwen in de 62ste minuut loon naar werken. Door
geklungel voor het doel van Niels Willemse kreeg G.V.V.V. de bal niet weg en Lazar Prenda maakte daar handig gebruik van: 3-1.

G.V.V.V. bleef in het vervolg opti­maal profiteren van de geboden ruimtes. Een snelle combinatie tus­sen Brouwer en Van Meegdenburg leverde in de 72ste minuut Brou­wers tweede doelpunt op: 4-1.

Atibi ging er drie minuten voor tijd vandoor en de frêle vleu­gelspits punterde vervolgens G.V.V.V. naar 5-1. Nog was de koek niet op. Op aangeven van Atibi be­paalde Van Meegdenburg in bles­suretijd de eindstand op 6- 1.

G.V.V.V. kan nu een extra week uit­rusten en hopen dat Zwaluwen za­terdag tegen ARC wel een goed re­sultaat
neerzet.

G.V.V.V.:
Willemse; Versluis (68. Van Leeuwen), Van Well ( 25. Hack), Van der Valk, Thalen; Van Brenk, Aguilar Aguilera (40. Van Eem), Brouwer; Van Doorn, Van Meegdenburg, Atibi.


 

 

DHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube