Wedstrijd G.V.V.V. lijkt op Hollywood-productie
 |
| Erik Assink heeft na de thee een ander G.V.V.V. op het veld gezet. |
De wedstrijd G.V.V.V. - v.v. Nieuw Lekkerland had verdacht veel weg van een speelfim. Voor de pauze was het een taai gebeuren waarbij de kijkers soms wel wilden wegzappen, maar ingrijpen van regisseur Assink gaf de rolprent een totaal andere wending. Met Anouar Tmim in de hoofdrol. Zijn inbreng zorgde er ook voor dat de overige tien acteurs aan G.V.V.V.-zijde naar een hoger niveau getild werden. De Nieuw Lekkerlanders, die voor de pauze een leading role leken te hebben werden na de pauze gedegradeerd tot figuranten.
De eerste helft had, om in filmtermen te blijven, verdacht veel weg van een 'remake' van de thuiswedstrijd tegen Rijsoord. De Veenendalers brachten te weinig en moesten opboksen tegen een opgelopen achterstand. Toch was er een verschil. De tegenstander van hedenmiddag kwam op een verdiende voorsprong. In de 18e minuut knalde Damiën Muller een breedgelegde vrije trap snoeihard binnen. Iets wat twee ploeggenoten eerder, in identieke situaties, niet was gelukt. De gasten speelden fel, gegroepeerd en traden op als een team. Iets waar G.V.V.V. totaal geen raad mee wist, want tot aan de veertigste minuut was er geen kans te noteren. De laatste 5 minuten was G.V.V.V. wel dichtbij de gelijkmaker, maar Brouwer (2x) en Snijders wisten niet te scoren. Voorwaar geen makkelijke kansen, maar met een beetje geluk had er meer ingezeten.
Zoals gezegd hadden de spelers van G.V.V.V. geen vat op het optreden van Nieuw Lekkerland. Gelukkig wist trainer Assink wel raad met dit probleem en in een tijdsbestek van tien minuten was de wedstrijd geheel gekanteld. Anouar Tmim kwam in de rust Rik van Leeuwen vervangen. Simon Brouwer schoof een plekje naar achteren en Timim ging op '10' spelen. Wilco den Hartog mocht ook een linie zakken en werd op de vrijgekomen rechtervleugel geposteerd. G.V.V.V. deelde een paar speldenprikjes uit en sloeg in de 50e en 53e minuut toe.
De 0-1 achterstand werd omgebogen naar een 2-1 voorsprong. De 1-1 was van hoge schoonheid. Michiel van der Valk wist met een perfecte lange bal tweelingbroer Daan te bereiken. Een prima passeeractie, gevolgd door een voorzet op de naar de eerste paal gekomen Dennis van Meegdenburg. Deze legde vervolgens terug op Anouar Tmim die met links uithaalde. Zijn 'plof' verdween in de linker winkelhaak.
Drie minuten later weet Koert Thalen met een magistraal hakje zijn tegenstander uit te kappen. Zijn voorzet met rechts was op maat en werd keurig, met het hoofd, afgewerkt door Joey Snijders.
G.V.V.V. controleerde de wedstrijd en kreeg een aantal mogelijkheden om de score naar een hogere marge te tillen. Invaller Dimitri Djollo, prima optreden, en Simon Brouwer, ijverig als altijd, konden net niet tot scoren
 |
| 200 (+1) keer scoorde Dennis van Meegdenburg. Na deze wedstrijd 203. Een topprestatie. |
komen. Een twintig minuten voor tijd deed Dennis van Meegdenburg, voor de wedstrijd gehuldigd voor 200 doelpunten in de Hoofdklasse, van zich spreken. Een lange combinatie over veel schijven, Dennis van Meegdenburg, Anouar Tmim en Roy Terschegget leken elkaar blind te kunnen vinden, het leek zelfs een beetje op gallery play. Totdat Roy met een steekpassje Dennis voor doelman Edward de Groot zette. De uithaal van good old Van Meegdenburg was uiterst secuur en met de nodige vaart waardoor de goalie van de Nieuw Lekkerlanders volstrekt kansloos was. Twee minuten later was het weer Roy Terschegget die vrij op kon stomen. Hij kon kiezen voor wederom een steekpass op Dennis van Meegdenburg of zelf uithalen. Roy koos voor het laatste, maar doordat doelman De Groot de bal maar half kon keren, kon Dennis alsnog zijn tweede van de middag binnenprikken 4-1. Het slotakkoord leek weer iets van een film weg te hebben. Een comedy wel te verstaan. Simon Brouwer kon een bal die 'bleef hangen' te weinig vaart meegeven. Zijn kopbal rolde tergend langzaam richting de doellijn. Een Nieuw Lekkerlandse verdediger leek de bal dan ook weg te werken maar hij schoot de bal tegen de te hulp gesnelde doelman De Groot aan. Deze kolderieke actie bracht de eindstand van 5-1 op het scorebord.
Volgende week mag G.V.V.V. op bezoek bij Heerjansdam. De supporters hopen op een sequel.
G.V.V.V. – v.v. Nieuw Lekkerland 5-1 (0-1)
Scoreverloop: 18. Damiën Muller 0-1, 50. Anouar Tmim 1-1, 53. Joey Snijders 2-1, 78. Dennis van Meegdenburg 3-1, 80. Dennis van Meegdenburg 4-1, 85. Simon Brouwer 5-1
Opstelling G.V.V.V. : Jeroen van Binsbergen, Rik van Leeuwen (46. Anouar Tmim), Bart Hulsbos, Michiel van der Valk, Koert Thalen, Roy Terschegget, Daan van der Valk, Wilco den Hartog, Dennis van Meegdenburg, Simon Brouwer, Joey Snijders (68. Dimitri Djollo)
Opstelling v.v. Nieuw Lekkerland: Edward de Groot, Erwin Groenendijk, Ard Hartman, André Hol, Robert Trovato, Ruud Ouweneel, Daniël Munôz, Ruben Munôz (74. Bas de Vos), Jelle Baan (82. Bennie Reuvers), Raymon Slagboom, Damiën Muller.
Voor een verslag van dit duel gezien door de ogen van tegenstander klik
hierOok
VoetbalOpZaterdag was aanwezig en heeft verslag gedaan.
Foto's van onze hoffotograaf zijn te zien op zijn homepage.
klik hier