
Geacht lid van de Businessclub SGV,
Ook dit seizoen organiseren wij op de derde donderdagochtend van de maand het SGV business breakfast. Inmiddels is dit een zakelijk fenomeen in Veenendaal en omstreken, je kunt er als ondernemer eigenlijk niet ontbreken. Het volgende nieuwjaars business breakfast staat gepland voor 18 maart 2010. Onze gastheer Dick van der Maas ontvangt u dan graag in de prachtige locatie van Restaurant De Maes, Einsteinstraat 1 te Veenendaal, onder het dak van Eijerkamp. Wij hopen, net als de vorige keren, weer op een grote opkomst.
In het seizoen 2009 – 2010 zullen de business breakfasts plaatsvinden op de volgende data:
* 18 maart 2010: De Maes Gastvrij
* 15 april 2010: IW4
* 20 mei 2010: Oude Luttikhuis & Zwaan Notarissen
De ontvangst is telkens vanaf 07.30 uur en het ontbijt stopt om 08.50 uur, zodat u op tijd naar uw eerste afspraak kunt. Dankzij de inbreng van de sponsoren krijgt het SGV Business Breakfast een steeds grotere betekenis in het zakenleven in de Gelderse Vallei en Utrechtse Heuvelrug.
Graag nodigen wij u uit voor het business breakfast op 18 maart 2010. Voor dit ontbijt hebben wij DeMaes gastvrij bereid gevonden het ontbijtbuffet te sponsoren.

Zij bieden bij allerhande gelegenheden catering aan: van lunch tot diner of een ontbijt, met alle medewerkers is mogelijk, maar ook de feestelijke opening van een nieuw pand, een personeelsfeest, een jubileum of de kerstborrel. Perfecte organisatie en topkwaliteit in smaak en bediening, zonder enig omkijken voor u als gastvrouw/gastheer! Uw gasten hebben al menig evenement meegemaakt en velen zijn al vaak verwend. Dat daagt hen uit om te vernieuwen en het nog beter te doen. Culinair op het gebied van uitdagende wijnen of verrassende cocktails. Het bepalen van de juiste locatie, het entertainment, de decoraties en de techniek. Als organisator van feesten, evenementen en andere zakelijke of privé activiteiten ondernemen zij alles voor uw succes! Kijk ook eens op www.demaesgastvrij.nl en u krijgt een indruk van de uitvoerige soorten van catering die zij voor u kunnen invullen.
Het leveren van gastvrijheid en optimale beleving zit hen in de genen.
Deelname aan het business breakfast is gratis voor maximaal twee personen per
lidmaatschap. Graag vernemen wij via onderstaande antwoordstrook of en met wie u naar het Business Breakfast van 18 februari a.s. komt.
U bent natuurlijk van harte welkom!
Met vriendelijke groet,
Frans Verbeek
Voorzitter Businessclub SGV