AGENDA

OKTOBER 2020

13: Jong DOVO – Jong G.V.V.V., aanvang 20:00 uur (finale SD Sportswear beloftencompetitie)
17: Kozakken Boys – G.V.V.V., aanvang 15:00 uur
24: G.V.V.V. – De Treffers, aanvang 14:30 uur
27: Jong USV Hercules – Jong G.V.V.V., aanvang 20:00 uur (1ste ronde SD Sportswear beloftencompetitie)
31: AFC Amsterdam – G.V.V.V., aanvang 14:30 uur
Uitgesteld i.v.m. aangescherpte coronamaatregelen.

NOVEMBER 2020

07: G.V.V.V. – ASWH, aanvang 14:30 uur
14: Koninklijke HFC – G.V.V.V., aanvang 15:30 uur
21: G.V.V.V. – Katwijk, aanvang 14:30 uur
24: Jong G.V.V.V. – Jong De Meern, aanvang 20:00 uur (2de ronde SD Sportswear beloftencompetitie)
28: G.V.V.V. – HHC Hardenberg, aanvang 14:30 uur

DECEMBER 2020

05: Rijnsburgse Boys – G.V.V.V., aanvang 15:30 uur
12: G.V.V.V. – Jong FC Volendam, aanvang 14:30 uur
15: Jong Elinkwijk – Jong G.V.V.V., aanvang 20:00 uur (3de ronde SD Sportswear beloftencompetitie)

JANUARI 2021

09: Eerste editie Panhuis International Wintercup U12
09: IJsselmeervogels – G.V.V.V., aanvang 15:00 uur
16: Scheveningen – G.V.V.V., aanvang 14:30 uur
19: Jong G.V.V.V.
 – Jong Elinkwijk, aanvang 20:00 uur (4de ronde SD Sportswear beloftencompetitie)
23: G.V.V.V. – s.v. T.E.C., aanvang 14:30 uur
30: Spakenburg – G.V.V.V., aanvang 15:00 uur

FEBRUARI 2021

06: G.V.V.V. – Kozakken Boys, aanvang 14:30 uur
20: Excelsior Maassluis – G.V.V.V., aanvang 15:00 uur
27: G.V.V.V. – Quick Boys, aanvang 14:30 uur

MAART 2021

02: Jong De Meern – Jong G.V.V.V., aanvang 20:00 uur (5de ronde SD Sportswear beloftencompetitie)
06: De Treffers – G.V.V.V., aanvang 18:00 uur
13: G.V.V.V. – IJsselmeervogels, aanvang 14:30 uur
20: Jong FC Volendam – G.V.V.V., aanvang 15:30 uur
27: G.V.V.V. – AFC, aanvang 14:30 uur
30: Jong G.V.V.V. – Jong USV Hercules, aanvang 20:00 uur (6de ronde SD Sportwear beloftencompetitie)

APRIL 2021

03: Noordwijk – G.V.V.V., aanvang 14:30 uur
10: G.V.V.V. – Kon. HFC, aanvang 14:30 uur
17: ASWH – G.V.V.V., aanvang 15:00 uur
20: Halve finales SD Sportwear beloftencompetitie
24:
G.V.V.V. – Scheveningen, aanvang 14:30 uur

MEI 2021

01: HHC Hardenberg – G.V.V.V., aanvang 14:30 uur
08: G.V.V.V. – Rijnsburgse Boys, aanvang 14:30 uur
15: Katwijk – G.V.V.V., aanvang 15:30 uur
18: Finale SD Sportwear beloftencompetitie
22:
G.V.V.V. – Jong Sparta, aanvang 15:30 uur