Agenda

AUGUSTUS 2017
19: Achilles Veen - G.V.V.V., aanvang 14.30 uur (oefenwedstrijd)
23: G.V.V.V. - Magreb '90, aanvang 20.00 uur (2de voorronde KNVB-beker)  
26: De Treffers - G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 1)
 
SEPTEMBER 2017
02: G.V.V.V. - Rijnsburgse Boys, aanvang 15.30 uur (speelronde 2)
09: Katwijk - G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 3)
16: G.V.V.V. – De Dijk, aanvang 15.30 uur (speelronde 4)
23: TEC – G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 5)
30: G.V.V.V. – Excelsior Maassluis, aanvang 15.30 uur (speelronde 6)
 
OKTOBER 2017
7: G.V.V.V. – Achilles ’29, aanvang 15.30 uur (speelronde 7)
10: Jong RKHVV - Jong G.V.V.V., ronde 1 beloftencompetitie
14: Kozakken Boys – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 8)
21: Koninklijke HFC – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 9)
28: G.V.V.V. – IJsselmeervogels, aanvang 15.30 uur (speelronde 10)
31: Jong G.V.V.V. - Jong De Bataven, ronde 2 beloftencompetitie
 
NOVEMBER 2017
4: FC Lisse – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 11)
18: G.V.V.V. – Barendrecht, aanvang 15.30 uur (speelronde 12)
21: Jong G.V.V.V. - Jong Bennekom, ronde 3 beloftencompetitie
25: FC Lienden – G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 13)
 
DECEMBER 2017
2: G.V.V.V. – Jong Sparta, aanvang 15.30 uur (speelronde 14)
9: AFC – G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 15)
12: Jong Bennekom - Jong G.V.V.V., ronde 4 beloftencompetitie
16: G.V.V.V. – HHC Hardenberg, aanvang 15.30 uur (speelronde 16)
 
JANUARI 2018
13: VVSB – G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 17)
20: G.V.V.V. – Koninklijke HFC, aanvang 15.30 uur (speelronde 18)
23: Jong De Bataven - Jong G.V.V.V., ronde 5 beloftencompetitie
27: Excelsior Maassluis – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 19)
 
FEBRUARI 2018
3: IJsselmeervogels – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 20)
17: G.V.V.V. – Katwijk, aanvang 15.30 uur (speelronde 21)
21: Jong G.V.V.V. - Jong RKHVV, ronde 6 beloftencompetitie
24: De Dijk – G.V.V.V., aanvang 16.00 uur (speelronde 22)
 
MAART 2018
3: G.V.V.V. – TEC, aanvang 15.30 uur (speelronde 23)
10: G.V.V.V. – FC Lisse, aanvang 15.30 uur (speelronde 24)
17: Achilles ’29 – G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 25)
31: G.V.V.V. – Kozakken Boys, aanvang 15.30 uur (speelronde 26)
 
APRIL 2018
7: Barendrecht – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 27)
14: G.V.V.V. – FC Lienden, aanvang 15.30 uur (speelronde 28)
21: Jong Sparta – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 29)
28: G.V.V.V. – AFC, aanvang 15.30 uur (speelronde 30)
 
MEI 2018
5: HHC Hardenberg – G.V.V.V., aanvang 15.30 uur (speelronde 31)
12: G.V.V.V. – De Treffers, aanvang 15.30 uur (speelronde 32)
19: Rijnsburgse Boys – G.V.V.V., aanvang 18.00 uur (speelronde 33)
26: G.V.V.V. – VVSB, aanvang 18.00 uur (speelronde 34)