Agenda

JULI 2018

16: Start training A-Selectie
24: G.V.V.V. - FC Den Bosch, oefenwedstrijd aanvang 20.00 uur
28: G.V.V.V. - v.v. Capelle, oefenwedstrijd aanvang 14.30 uur
31: G.V.V.V. - USV Hercules, oefenwedstrijd aanvang 20.00 uur

AUGUSTUS 2018

03: Start trainingsweekend A-Selectie in Scheveningen

04: SVV Scheveningen - G.V.V.V., oefenwedstrijd aanvang 14.30 uur

05: Einde trainingsweekend A-Selectie in Scheveningen

07: Oss '20 - G.V.V.V., oefenwedstrijd aanvang 20.00 uur

11: OFC - G.V.V.V., oefenwedstrijd aanvang 14.30 uur

18: G.V.V.V. - Jong NEC, oefenwedstrijd aanvang 14.30 uur

21: G.V.V.V. - TEC, Tweede kwalificatie ronde KNVB beker, aanvang 20.00 uur

25: Excelsior Maassluis - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 1

SEPTEMBER 2018
01: G.V.V.V. - Jong Sparta, competitie, aanvang 15.30 uur, periode 1
08: Scheveningen - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 1
15: G.V.V.V. - Jong Almere City, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 1
22: G.V.V.V. - Jong Vitesse, competitie, aanvang 18.00 uur, periode 1

29: Kozakken Boys - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 1

 

OKTOBER 2018
06:
G.V.V.V. - FC Lienden, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 1
09: Jong G.V.V.V. – Jong RKHVV, Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

13: Barendrecht - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 1

20: G.V.V.V. - Spakenburg, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 1

27: AFC - G.V.V.V., competitie, aanvang 18.00 uur, periode 1
30: Jong De Bataven – Jong G.V.V.V., Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

 

NOVEMBER 2018
03:
G.V.V.V. - Katwijk, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 1
10: Inhaal/beker

17: De Treffers - G.V.V.V., competitie, aanvang 18.00 uur, periode 1

20: Jong Bennekom – Jong G.V.V.V., Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

24: G.V.V.V. - VVSB, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 2

 

DECEMBER 2018

01: IJsselmeervogels - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 2

08: G.V.V.V. - HHC Hardenberg, competitie, aanvang 15.30 uur, periode 2

11: Jong G.V.V.V. – Jong Bennekom, Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

15: Koninklijke HFC - G.V.V.V., competitie, aanvang 18.00 uur, periode 2

 

JANUARI 2019

12: Rijnsburgse Boys - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 2

19: G.V.V.V. - Kozakken Boys, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 2
22: Jong G.V.V.V. – Jong De Bataven, Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

26: G.V.V.V. - Excelsior Maassluis, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 2 

 

FEBRUARI 2019

02: Jong Sparta - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 2

09: G.V.V.V. - Scheveningen, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 2

12: Jong RKHVV – Jong G.V.V.V., Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

16: Jong Almere City - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 2

23: G.V.V.V. - De Treffers, competitie, aanvang 18.00 uur, periode 2

 

MAART 2019

02: Inhaal/beker

09: Katwijk - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 3
12: Kruisfinale Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

16: G.V.V.V. - AFC, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 3

23: Spakenburg - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 3

30: HHC Hardenberg - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 3

 

APRIL 2019:

06: G.V.V.V. - Koninklijke HFC, competitie, aanvang 18.00 uur, periode 3
09: Halve finale Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

13: VVSB - G.V.V.V., competitie, aanvang 18.00 uur, periode 3

20: G.V.V.V. - IJsselmeervogels, competitie, aanvang 14.30 uur, periode 3

27: Inhaal/beker
 

MEI 2019:

04: FC Lienden - G.V.V.V., competitie, aanvang 15.30 uur, periode 3
07: Finale Acerbis beloftencompetitie, aanvang 20.00 uur

11: G.V.V.V. - Barendrecht, competitie, aanvang 15.30 uur, periode 3

18: Jong Vitesse - G.V.V.V., competitie, aanvang 18.00 uur, periode 3

25: G.V.V.V. - Rijnsburgse Boys, competitie, aanvang 15.30 uur, periode 3