In memoriam: Aart van Hardeveld (92)

15 februari 2016
G.V.V.V. heeft maandag het bericht ontvangen dat ons Lid van Verdienste, Aart van Hardeveld, afgelopen zondag op 92-jarige leeftijd is overleden.
 
Aart van Hardeveld is zo ongeveer vanaf de oprichting lid van onze vereniging geweest en betrokken bij G.V.V.V. Hij was in die beginperiode verschillende jaren stopperspil in het eerste elftal en vervulde diverse functies binnen de vereniging. Zo was hij o.a. lid van de maandagse schoonmaakploeg, als terreinmeester verantwoordelijk voor het ballenhok en zette de lijnen uit op het veld.
 
Vanwege deze activiteiten is Aart van Hardeveld in het verleden benoemd tot Lid van Verdienste.
 
Aart van Hardeveld was typisch iemand van de oude garde en een uiterst betrokken lid van onze vereniging.
 
G.V.V.V. wenst de familie en nabestaanden veel sterkte toe met het verlies.
 
Donderdag is er gelegenheid om afscheid te nemen van Aart.