Bestuur publiceert huishoudelijk reglement

2 september 2016

Als vereniging doen wij er alles aan om onze leden, de vrijwilligers, toeschouwers, bezoekers en de supporters in een veilige en gezonde omgeving plezier aan de voetbalsport te laten beleven op elk gewenst niveau. Wij kunnen dit niet alleen en hebben iedereen die betrokken is bij de vereniging daarbij nodig!

 

Tevens willen we onze vereniging vanwege alle ontwikkelingen nog transparanter maken en verder professionaliseren. In dit kader hebben we het “Huishoudelijk Reglement G.V.V.V.” opgesteld, dat de komende maanden nog verder wordt aangevuld. Als iedereen zich hieraan houdt, beleven wij allemaal heel veel voetbalplezier bij onze gezellige en mooie vereniging!

 

Via een klik op “Huishoudelijk Reglement G.V.V.V.” kun je het vinden of via de website onder het item “G.V.V.V.”.

 

Wij wensen je komend seizoen weer veel plezier toe bij alle wedstrijden! 

 

 

Het bestuur van G.V.V.V.