MO13-1 grijpt naast titel, maar beleeft topdag

9 januari 2018
De MO13-1, nu MO15-1, greep op zaterdag 6 januari op het Veenendaalse Sportgala naast de titel van jeugdsportploeg. Het beeldje viel ten prooi aan de tafeltennisser van SKF. Niettemin heeft de talentenploeg uit de vrouwenafdeling een topdag beleefd, schrijft trainer Ivo Prins namens de technische staf van het team.
 
‘Afgelopen seizoen hebben de meiden uitzonderlijk goed gepresteerd. Zo werden we kampioen in de eerste klasse, tweede in de Hoofdklasse en we wonnen de KNVB-beker met in de finale een geweldige 5-0 overwinning. Daarnaast werden we afgelopen seizoen ook nog kampioen in de eerste klasse als MO15-1. Een geweldige prestatie!’
 
Gourmetten
‘Voorafgaande aan het sportgala zijn we door sponsor Jaré Schildersbedrijf uitgenodigd om daar te dineren. Een grote tent achterin de tuin met een grote tafel vol met lekker eten! Heerlijk gourmetten! Na het eten nog even lekker karaoke en dansen op de tafel. De sfeer zat er goed in. De trainers werden verwend met friet, shoarma en een drankje.’
 
 
De meiden trokken hun nette kleding aan en op naar de sporthal. Er zijn 2 tafels voor ons gereserveerd. De spanning stijgt.’
 
‘Als één na laatste is de ‘Sportjeugdploeg van jaar’ aan de beurt. Namens ons team staat aanvoerster Femke Wiedeman op het podium. De andere genomineerden zijn tafeltennissers van SKF en Zwemploeg van VZC. Ook twee ploegen die fantastisch gepresteerd hebben.’
 
Promotiefilmpje
‘Er wordt een mooi promotiefilmpje getoond van ons team. Het filmpje en de prestaties die genoemd worden zijn een mooie promotie voor G.V.V.V. en het meisjesvoetbal.’
 
‘De envelop gaat open….Helaas, we zijn het niet geworden. SKF gaat er met het prestigieuze beeldje vandoor. Gefeliciteerd!’
 
Aanvoerder Femke Wiedeman op het podium.
 
Groeien
‘We gaan met opgeheven hoofd verder met ons doel. Plezier en groeien! Deze nominatie is al een prijs op zich en een grote waardering voor wat de meiden laten zien. We zijn ervan overtuigd dat we nog verder kunnen groeien en wie weet komt dat beeldje nog een keer. We hebben een geweldige dag gehad.’
 
Bedankje aan..
‘Via deze weg willen we onze sponsor bedanken voor de goede zorgen. Ze hebben er voor gezorgd dat we er geweldig bijlopen en een onvergetelijke middag verzorgd voor de meiden. We bedanken G.V.V.V. voor het vertrouwen en de steun. Alle ouders die ervoor zorgen dat de meiden onbezorgd kunnen voetballen door het wassen van de tenues, ze naar alle wedstrijden brengen en daar aanmoedigen.’
 
‘Wij als technische staf zijn supertrots op deze meiden. Elke week tonen ze weer 100% inzet en hebben de wil om elke wedstrijd winnend af te sluiten. Ze hebben plezier en respect voor elkaar. Dit zijn de juiste ingrediënten voor een geweldig team!’