Staf 2015-2016

John de Wolf

10 december 1962

Hoofdtrainer

Aantal seizoenen: 1
(per 19-10-2015
aangesteld als opvolger
van Erik Assink)

Jan Diepeveen

16 april 1957

Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 7

Wouter van
Voorthuizen

10 januari 1966

Keeperstrainer

Aantal seizoenen: 3

Bart Broeder

25 februari 1969

Teammanager

Aantal seizoenen: 1

Jan van Pommeren

24 december 1957

Verzorger

Aantal seizoenen: 1

Sander van de Hoef

25 mei 1987

Fysiotherapeut

Aantal seizoenen: 2

Jan Nagel

14 maart 1959

Materiaalman

Aantal seizoenen: 13

Chris Schoonderbeek

17 januari 1947

Begeleiding arbitraal kwartet

Aantal seizoenen: 9

Loek Budding

7 januari 1954

Bestuurslid VTZ

Aantal seizoenen: 6

Eric Rozeboom

20 november 1965

Analist

Aantal seizoenen: 1

Wim den Hartog

8 augustus 1958

Grensrechter

Aantal seizoenen: 5

De foto's zijn gemaakt door onze huisfotograaf, © Dick Gijsbertsen.