Staf 2016-2017

 

 

John de Wolf

10 december 1962

Hoofdtrainer

Aantal seizoenen: 2

Jan Diepeveen

16 april 1957

Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 8

Dennis van
Meegdenburg

19 april 1974

Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 1

Delano Verwey

2 juli 1968

Stagiair

Aantal seizoenen: 1


Albert van der Sleen

30 april 1963

Keeperstrainer

Aantal seizoenen: 1

Bart Broeder

25 februari 1969

Teammanager

Aantal seizoenen: 2

Jan van Pommeren

24 december 1957

Verzorger

Aantal seizoenen: 2

Sander van de Hoef

25 mei 1987

Fysiotherapeut

Aantal seizoenen: 3

Jan Nagel

14 maart 1959

Materiaalman

Aantal seizoenen: 14

Wim den Hartog

8 augustus 1958

Grensrechter

Aantal seizoenen: 6

Chris Schoonderbeek

17 januari 1947

Begeleiding arbitraal kwartet

Aantal seizoenen: 10

Loek Budding

7 januari 1954

Bestuurslid VTZ

Aantal seizoenen: 7

Danny Huijtink

16 november 1961

Analist

Aantal seizoenen: 1

De foto's zijn gemaakt door Erik de Wilde van Prodifo Reclamefotografie.