Staf 2018-2019

Niek Oosterlee

24 september 1962

Hoofdtrainer

Aantal seizoenen: 2

Jan Diepeveen

16 april 1957

Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 10

Dennis van

Meegdenburg

19 april 1974

Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 3


Danny Lücke

18 oktober 1981

Keeperstrainer

Aantal seizoenen: 2

Bart Broeder

25 februari 1969

Teammanager

Aantal seizoenen: 4

Jan van Pommeren

24 december 1957

Verzorger

Aantal seizoenen: 4

Daan Gelsing

3 maart 1987

Fysiotherapeut

Aantal seizoenen: 2

Jan Nagel

14 maart 1959

Materiaalman

Aantal seizoenen: 16

Danny Huijtink

16 november 1961

Analist

Aantal seizoenen: 3

De foto's zijn gemaakt door Erik de Wilde van Prodifo Reclamefotografie.