Staf 2012-2013

Erik Assink
15 juli 1957
Trainer

Aantal seizoenen: 3


 

Jan Diepeveen
16 april 1957
Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 4


 

 

Khalid Benlahsen
22 februari 1974
Keeperstrainer

Aantal seizoenen: 2

Eddy Schoeman
22 juli 1981
Teammanager

Aantal seizoenen: 4

Theo Lepelblad
27 december 1960
Verzorger

Aantal seizoenen: 5

Jan-Joost Versteeg
11 april 1963
Fysiotherapeut

Aantal seizoenen: 5

Jan Nagel
14 maart 1959
Materiaalman

Aantal seizoenen: 10

Chris Schoonderbeek
17 januari 1947
Begeleiding arbitraal trio

Aantal seizoenen: 6

Loek Budding
7 januari 1954
Bestuurslid VTZ

Aantal seizoenen: 3