Staf 2013-2014

Erik Assink
15 juli 1957
Trainer

Aantal seizoenen: 4


 

Jan Diepeveen
16 april 1957
Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 5


 

 

Wouter van Voorthuizen
10 januari 1966
Keeperstrainer

Aantal seizoenen: 1

Eddy Schoeman
22 juli 1981
Teammanager

Aantal seizoenen: 5

Theo Lepelblad
27 december 1960
Verzorger

Aantal seizoenen: 6

Seger Oudshoorn
21 april 1976
Fysiotherapeut

Aantal seizoenen: 1

Jan Nagel
14 maart 1959
Materiaalman

Aantal seizoenen: 11

Chris Schoonderbeek
17 januari 1947
Begeleiding arbitraal trio

Aantal seizoenen: 7

Loek Budding
7 januari 1954
Bestuurslid VTZ

Aantal seizoenen: 4

Freek Wittenrood
15 september 1964
Analist

Aantal seizoenen: 1