Staf 2014-2015

Erik Assink
15 juli 1957
Trainer

Aantal seizoenen: 5


 

Jan Diepeveen
16 april 1957
Assistent-trainer

Aantal seizoenen: 6


 

 

Wouter van Voorthuizen
10 januari 1966
Keeperstrainer

Aantal seizoenen: 2

Eddy Schoeman
22 juli 1981
Teammanager

Aantal seizoenen: 6

Theo Lepelblad
27 december 1960
Verzorger

Aantal seizoenen: 7

Arend Buitenhuis
19 januari 1942
Verzorger

Sander van de Hoef
25 mei 1987
Fysiotherapeut

Aantal seizoenen: 1

Jan Nagel
14 maart 1959
Materiaalman

Aantal seizoenen: 12

Chris Schoonderbeek
17 januari 1947
Begeleiding arbitraal kwartet

Aantal seizoenen: 8

Loek Budding
7 januari 1954
Bestuurslid VTZ

Aantal seizoenen: 5

Freek Wittenrood
15 september 1964
Analist

Aantal seizoenen: 2

Wim den Hartog
8 augustus 1958
Grensrechter



Aantal seizoenen: 4