Strafschoppennemers krijgen een aandenken

14 november 2012

Op initiatief van Erik Ariessen, ook zo’n bezige bij in het vrijwilligerskorps van onze club, is aan het einde van vorig seizoen gestart met het nemen van penalty’s door diverse jeugdteams tijdens de rust van de thuiswedstrijden van ons vlaggenschip. Met medewerking van de staf en uiteraard de desbetreffende reservedoelman heeft dit leuke en door de jeugd zeer gewaarde initiatief dit seizoen een vervolg gekregen en kunt u dus regelmatig zien hoe de G.V.V.V.-jeugd presteert vanaf elfmeter.
 

Ook de supporters vereniging De Blauwen waarderen het project van Erik Ariessen bijzonder. Daarom heeft deze zeer actieve club binnen onze club besloten om vaantjes laten maken die na afloop aan alle deelnemers zullen worden uitgereikt. Een mooie actie van De Blauwen, want wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Het eerste vaantje werd uitgereikt door reservedoelman Khalid Benlahsen aan zijn collega Mike Hensen van de D2 tijdens de wedstrijd G.V.V.V. – Rijnsburgse Boys.