Uitslagen jeugdtoernooien bij G.V.V.V.

3 juni 2014
Helaas hebben we ons F Toernooi af moeten zeggen omdat ons eerste elftal tegen Spakenburg moest spelen in Volendam voor het kampioenschap in de topklasse, er gingen zoveel teams en vrijwilligers heen dat we het niet meer rond kregen.

DOVO winnaar D-pupillentoernooi

Donderdag 29 mei was het de beurt voor de D-pupillen om het toernooi te spelen.
We begonnen met een miezerige dag maar het werd gelukkig in de loop van de dag beter.
Deelnemende teams waren: G.V.V.V., Blauw-Geel ’55, PVCV, JSV, dvc Buiksloot, Zeewolde, CDW , Asv de Dijk, VVOG, DOVO, sv Laren ’99 en Avv Zeeburgia.
 
Omdat JSV niet kwam opdagen hadden we gelukkig onze D2 die meteen in konden springen.
 
Na allemaal 5 poule wedstrijden te hebben gespeeld was de stand:
Poule A: 1. G.V.V.V. D1, 2. PVCV, 3. dvc Buiksloot, 4. Zeewolde, 5. Blauw Geel ’55, 6. G.V.V.V. D2.
Poule B: 1. DOVO, 2. CDW, 3. VVOG, 4. sv Laren ’99, 5. Asv de Dijk, 6. Zeeburgia.

Na de poulewedstrijden gingen we verder met de kruisfinales.
Dit leverde uiteindelijke een spannende finale op van G.V.V.V. D1 tegen DOVO D1. Na 20 minuten voetballen was het nog steeds 0-0 en beide ploegen waren goed aan elkaar gewaagd. Penalty’s moesten de doorslag geven. Er waren maar liefst per team 12 penalty’s nodig om een winnaar te krijgen. Wat was dat spannend, de nodige tranen vloeiden bij degene die de penalty miste. Uiteindelijk winnaar was DOVO. Onze buren hebben dus dit toernooi gewonnen. Nog van harte gefeliciteerd!


Het winnende team van DOVO


CDW winnaar E-pupillentoernooi

Zaterdag 31 mei was het de beurt aan de E-pupillen.
Ook daar was een afvaller, een dag van te voren was het Zwaluwen Utrecht die afzegde. Onze E2 heeft die plek opgevuld, zo nodig is het dus om een reserveteam te hebben.
 
Er waren 3 poule’s:
Poule A: G.V.V.V. E1, Valleivogels, DVV, Arnhemse Boys, DSE, Candia ‘66.
Poule B: CDW, Ona ’53, Blauw-Geel ’55, VDZ, Hoogland, Zeeburgia.
Poule C: AZSV, vv Nunspeet, ESA, Asv de Dijk, Vios W, G.V.V.V. E2.
 
De stand na de 5 poulewedstrijden:
Poule A: 1. Arnhemse Boys, 2. DSE, 3. Candia ’66, 4. Valleivogels, 5. G.V.V.V. E1, 6. DVV.
Poule B: 1. CDW, 2. VDZ, 3. Ona ’53, 4. Hoogland, 5. Blauw-Geel ’55, 6. Zeeburgia.
Poule C: 1. Nunspeet, 2. ESA, 3. Vios W, 4. AZSV , 5. G.V.V.V. E2, 6. Asv de Dijk.
 
Ook hier gingen we verder met kruisfinale’s. Na leuke en spannende wedstrijden was er een winnaar bekend en dat was CDW.
We hopen dat iedereen een leuke dag heeft gehad, het weer zat in ieder geval mee.


Het winnende team van CDW


Bedankt!
 
Wij als toernooi commissie willen alle teams bedanken voor hun komst .
Ook bedankt voor alle hulp die we hebben gehad van de scheidrechters, ballenman, muziekman en het kantine personeel.
 
Brenda, Anja en Anita.