Jeugdteams G.V.V.V. kennen geweldige seizoenstart

9 november 2015

De afgelopen jaren heeft G.V.V.V. veel geïnvesteerd in de opleiding van gediplomeerde trainers en is gestart met de G.V.V.V. Voetbal Academie.  Mede daardoor, en het aanwezige talent, begint de jeugdopleiding nu zijn vruchten af te werpen en zijn de resultaten van onze jeugdteams bovengemiddeld.


 

Van de in totaal 45 jongens- en meisjesteams staan er maar liefst 27 teams in de top drie en strijden zij dus mee om het kampioenschap. Van dat aantal staan er momenteel zelfs 10 teams bovenaan de ranglijst in hun klassen. De A1 heeft inmiddels de 1ste periode titel binnen gehaald en de C1 presteert helemaal geweldig. Zij hebben een prachtige voorsprong van 8 punten opgebouwd t.o.v. de nummer twee in de landelijke 3de divisie.  Ook de meisjesafdeling doet het geweldig goed. Zes van de acht meisjesteams strijden mee om de hoogste eer.
 

Laat die mooie prestaties van de jeugd een inspiratiebron zijn voor het vlaggenschip van onze vereniging om de weg omhoog in te slaan in de topklasse.

René van Maasakkers (jeugdvoorzitter).
 

Deze jeugdteams staan per 7 november in de top 3 van hun klassen
     
1ste plaats: 2de plaats: 3de plaats:
MA1 ME2 F6
F3 ME1 F5
F1 MD1 E4
E5 MC1 E1
E2 MB1 D4
D3 F4 C5
D2 F2 C4
C1 C3  
B5 B3  
B4    
A1