Dit is het speelschema van de Friendshipcup

30 maart 2018

Sportpark Panhuis is vrijdag de hele dag het decor van de tweede editie van de Steve Billinghurst Friendshipcup, een internationaal jeugd toernooi georganiseerd door G.V.V.V. en DOVO. Onderaan deze pagina is het speelschema te vinden.

 

Al meer dan tien jaar komt de bekende Engelse voetbalclub Nottingham Forest in het Paasweekend met enkele jeugdteams op bezoek in Veenendaal. Wat begon met wat onderlinge wedstrijdjes voor onze Engelse gasten bij DOVO en G.V.V.V., is sinds vorig jaar uitgegroeid tot een groot internationaal jeugdtoernooi. Dit alles mede dankzij de hulp die onze fantastische hoofdsponsor HatchTech voor meerdere jaren toegezegd heeft.

 

Oorsprong

De naam Friendshipcup is ontstaan uit de goede vriendschappelijke band die is ontstaan tussen Nottingham Forest, G.V.V.V. en DOVO. Het toernooi is sinds de eerste editie in 2017, vernoemd naar Steve Billinghurst van Nottingham Forest. Hij heeft zich bijna 20 jaar ingezet om de jeugd mooie internationale ervaringen en vriendschappen te bieden door voetbal. Deze gedachte wordt door de organisatie ook zo goed mogelijk uitgedragen op het toernooi.

 

 

Burgemeester Piet Zoon aanwezig

De opening zal dit jaar om 09.30 uur plaatsvinden op het hoofdveld van G.V.V.V. en verricht worden door de Veenendaalse burgemeester Piet Zoon. De slotceremonie met de prijsuitreiking wordt gehouden rond 17.00 uur op het hoofdveld van DOVO. 

 

Klik op de onderstaande leeftijdscategorie om het programma van de desbetreffende leeftijdscategorie te zien.

O8 O9 O10 O11 O12 O13 O14

 

ONDER 8 | POULE A
10:00 Germania Reusrath - DOVO
10:25 VRC - Fortuna Köln
10:50 Germania Reusrath - VRC
11:15 DOVO - Fortuna Köln
11:40 Germania Reusrath - Fortuna Köln
12:05 DOVO - VRC
ONDER 8 | POULE B
10:00 GVVV - Nottingham Forest
10:25 Cambuur - 1. FC Kleve
10:50 GVVV - Cambuur
11:15 Nottingham Forest - 1. FC Kleve
11:40 GVVV - 1. FC Kleve
12:05 Nottingham Forest - Cambuur

 

 

 

 

 

 

ONDER 8 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30  

Winnaar G9 - Winnaar G10

 

ONDER 9 | POULE A

10:00 DOVO - 1. FC Kleve
10:25 Cambuur - Nottingham Forest II
10:50 DOVO - Cambuur
11:15 1. FC Kleve - Nottingham Forest II
11:40 DOVO - Nottingham Forest II
12:05 1. FC Kleve - Cambuur
ONDER 9 | POULE B
10:00 GVVV - Foruna Köln
10:25 Nottingham Forest I - VRC
10:50 GVVV - Nottingham Forest I
11:15 Fortuna Köln - VRC
11:40 GVVV - VRC
12:05 Fortuna Köln - Nottingham Forest

 

 

 

 

 

 

 

 

ONDER 9 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30   Winnaar G9 - Winnaar G10

 

ONDER 10 | POULE A
10:00 Wooter Academy - 1. FC Kleve
10:25 Fortuna Köln - DOVO
10:50 Wooter Academy - Fortuna Köln
11:15 1. FC Kleve - DOVO
11:40 Wooter Academy - DOVO
12:05 1. FC Kleve - SC Fortuna Köln
ONDER 10 | POULE B
10:00 GVVV - VRC
10:25 Nottingham Forest - Cambuur
10:50 GVVV - Nottingham Forest
11:15 VRC - Cambuur
11:40 GVVV - Cambuur
12:05 VRC - Nottingham Forest

 

 

 

 

 

 

 

 

ONDER 10 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30   Winnaar G9 - Winnaar G10

 

ONDER 11 | POULE A
10:00 1. FC Kleve - VRC
10:25 DOVO - Cambuur
10:50 1. FC Kleve - DOVO
11:15 VRC - Cambuur
11:40 1. FC Kleve - Cambuur
12:05 VRC - DOVO
ONDER 11 | POULE B
10:00 Wooter Academy - Nottingham Forest
10:25 Fortuna Köln - GVVV
10:50 Wooter Academy - Fortuna Köln
11:15 Nottingham Forest - GVVV
11:40 Wooter Academy - GVVV
12:05 Nottingham Forest - Fortuna Köln

 

 

 

 

 

 

 

 

ONDER 11 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30   Winnaar G9 - Winnaar G10

 

ONDER 12 | POULE A

10:00 Fortuna Köln - VRC
10:25 1. FC Kleve - DOVO
10:50 Fortuna Köln - 1. FC Kleve
11:15 VRC - DOVO
11:40 Fortuna Köln - DOVO
12:05 VRC - 1. FC Kleve
ONDER 12 | POULE B
10:00 CBC Dutchtouch - GVVV
10:25 Nottingham Forest - Wooter Academy
10:50 CBC Dutchtouch - Wooter Academy
11:15 GVVV - Wooter Academy
11:40 CBC Dutchtouch - Wooter Academy
12:05 GVVV - Nottingham Forest

 

 

 

 

 

 

 

 

ONDER 12 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30   Winnaar G9 - Winnaar G10

 

ONDER 13 | POULE A
10:00 Fortuna Köln - Wooter Academy
10:25 Nottingham Forest - DOVO
10:50 Fortuna Köln - Nottingham Forest
11:15 Wooter Academy - DOVO
11:40 Fortuna Köln - DOVO
12:05 Wooter Academy - Nottingham Forst
ONDER 13 | POULE B
10:00 GVVV - VRC
10:25 Schwarz-Weiβ Es. - CBC Dutchtouch
10:50 GVVV - Schwarz-Weiβ Essen
11:15 VRC - CBC Dutchtouch
11:40 GVVV - CBC Dutchtouch
12:05 VRC - Schwarz-Weiβ Essen
ONDER 13 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30   Winnaar G9 - Winnaar G10

 

ONDER 14 | POULE A
10:00 Dream Team Acad. - Rot-Weiβ Essen
10:25 Cercle Brugge - DOVO
10:50 Dream Team Acad. - Cercle Brugge
11:15 Rot-Weiβ Essen - DOVO
11:40 Dream Team Academy - DOVO
12:05 Rot-Weiβ Essen - Cercle Brugge
ONDER 14 | POULE B
10:00 GVVV - Mansfield Town
10:25 FC Den Bosch - Future Talent Acad.
10:50 GVVV - FC Den Bosch
11:15 Mansfield Town - Future Talent Acad.
11:40 GVVV - Future Talent Academy
12:05 Mansfield Town - FC Den Bosch
ONDER 14 | EINDRONDE
14:00 G7 Nummer 3 poule A - Nummer 4 poule B
14:00 G8 Nummer 4 poule A - Nummer 3 poule B
14:30 G9 Nummer 1 poule A - Nummer 2 poule B
14:30 G10 Nummer 2 poule A - Nummer 1 poule B
Finales
15:00   Verliezer G7 - Verliezer G8
15:00   Winnaar G7 - Winnaar G8
15:30   Verliezer G9 - Verliezer G10
15:30   Winnaar G9 - Winnaar G10