Vrijwilligers bedankt voor inzet!

  • De club

We zijn aan het einde gekomen van een bijzonder jaar. Het trainen en wedstrijden spelen was niet meer zo vanzelfsprekend, maar onze vrijwilligers bleven denken in oplossingen. Dat waarderen wij!

Zonder vrijwilligers hebben wij geen club! Daarom brachten wij alle vrijwilligers deze week een kerstattentie om hen te bedanken voor de inzet tijdens het afgelopen jaar. Voor de jongere vrijwilligers hadden wij een rugtas met waterfles en voor de oudere vrijwilligers hadden wij mooie paraplu’s om hen ook tijdens de natte dagen een aangenaam presentje aan te bieden.

Nogmaals willen wij onze vrijwilligers ontzettend bedanken voor hun inzet!

Ander nieuws

Opnieuw zeer geslaagde Blauwe Bingo

De club | 14 jun 2021
Lees meer

Samen houden we onze horeca open

De club | 03 jun 2021
Lees meer

Bingo! Verkoop voor derde editie gestart

De club | 02 jun 2021
Lees meer