Aangepaste openingstijden clubhuis

  • De club

Het voetbalseizoen zit erop. De laatste wedstrijden zijn gespeeld en alle spelers genieten van hun zomerstop. Daardoor veranderen ook de openingstijden van ons clubhuis.

We ontvangen jou graag op donderdagavond en zaterdagmiddag. Nadat ons clubhuis maandenlang gesloten was, grijpen wij graag nu alle mogelijkheden om jou weer te mogen verwelkomen. Op donderdagavond opent het clubhuis om 19.30 uur. Op alle zaterdagen ben je vanaf 12.00 uur welkom.

Open tijdens eerste training

Nog twee weken en dan start de A-selectie haar voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dinsdag 13 juli begint om 19.45 uur de voorbereiding voor het eerste elftal. Het clubhuis is die avond extra geopend voor alle belangstellenden.

Ander nieuws

25 mei is het Super Saturday op Sportpark Panhuis!

De club | 18 mei 2024
Lees meer

Heb jij onze obligaties gekocht? Er is geloot en rentes worden uitbetaald

De club | 15 mei 2024
Lees meer

In memoriam // Ab van de Bovenkamp

De club | 14 mei 2024
Lees meer