Julian is pupil van de week!

  • Het eerste

Julian van de Bovenkamp is zaterdag de pupil van de week! De speler uit de JO11-1 maakt de wedstrijd van dichtbij mee. 

Het wordt hoe dan ook een onvergetelijke wedstrijd voor Julian van de Bovenkamp. Bij het thuisduel tegen Jong Sparta Rotterdam mag de speler uit onze JO11-1 namelijk pupil van de week zijn. Hoe gaaf is dat?

Samen met zijn familie komt hij al lange tijd bij G.V.V.V. De lievelingsspeler van Julian is Taoufik Adnane. Het leukste aan de club en aan zijn team is dat hij altijd lol heeft. Toen zij vorig seizoen de Veense Cup wonnen, hadden zij een hoop plezier. Dat kun je op de foto wel zien!

Julian verwacht dat G.V.V.V. de goede lijn van afgelopen dinsdag doortrekt en met 3-2 winst van de Rotterdamse beloften. We duimen met je mee, Julian! Veel plezier zaterdag!

Ander nieuws

Play-offs: doelpuntenfestijn in Utrecht, spanning in Noordwijkerhout

Het eerste | 01 jun 2023
Lees meer

G.V.V.V. met één been in volgende ronde na winst bij Groene Ster

Het eerste | 31 mei 2023
Lees meer

Haal jouw tickets voor de return in de play-offs al online

Het eerste | 30 mei 2023
Lees meer