Verduurzaam je huis, help de club

  • De club

We kijken terug op een zonnige zomer. Je hebt vast genoten van al die zonnestralen, maar volgende zomer kun je daar ook financieel van genieten. Doe mee aan onze ledenactie!

Met zonnepanelen op jouw dak, maak je jouw huis een stuk duurzamer en kun je misschien wel terug naar nul op de meter. Bij G.V.V.V. hebben we afgelopen zomer ook die stap gemaakt, zodat wij kunnen bijdragen aan een gezondere leefomgeving voor onze leden, donateurs, vrijwilligers, supporters en sponsoren.

Help de club door te verduurzamen

In samenwerking met Suntech Energy en Rabobank Vallei & Rijn bieden wij voor alle blauwen een speciale ledenactie aan. Met een zonnepanelensysteem bestaande uit fullblack Solarcell zonnepanelen van 345wp maak jij een duurzame stap en daarnaast stort Suntech Energy per geplaatst systeem €250 rechtstreeks in onze clubkas.

Meer informatie?

Liep je al langer rond met het idee om te verduurzamen? Dan is dit het moment! Neem voor meer informatie over deze ledenactie contact op met Suntech Energy of voorzitter Barry van de Lagemaat.

Ander nieuws

In memoriam // G.V.V.V. bedroeft om overlijden verenigingslid Jan Schrader

De club | 29 sep 2023
Lees meer

PeBa Vastgoed, Equipment4U en ACMA verbinden zich langer als hoofdsponsor

De club | 23 sep 2023
Lees meer

Verkoop ook: G.V.V.V. doet mee met de Grote Clubactie 2023!

De club | 19 sep 2023
Lees meer