JO9-2 dankzij Stichts Beheer geheel in het nieuw gestoken

  • Opleiding

Het team en de trainers van G.V.V.V. JO9-2 zijn onlangs voorzien van nieuwe trainingspakken, rugzakken en coach jassen.
Dit alles is mede mogelijk gemaakt door Gerard Heuvelman die met zijn bedrijf Stichts Beheer sponsor is van deze kledingsets.

Achter v.l.n.r. : Edin Causevic (trainer), Gerard Heuvelman (sponsor) en Sabic Nedim (leider en assistent-trainer). Voor v.l.n.r. : Ruben van Beek, Dominik Domon, Ayoub Zerkani, Eldin Sabic, Mirza Causevic, Kai Aben en Jonathan Sangers. Niet op de foto: Aboubacar Diallo.

Stichts Beheer ontzorgt en adviseert bedrijven en particulieren als het gaat om nieuwbouw en/of verbouwplannen, bouwdirectie en vastgoedbeheer.
Het bedrijf heeft door het hele land een goede naam in de advisering van bedrijven bij huisvesting vraagstukken en de uitvoering van nieuwbouwprojecten en renovatie.

Dankzij de steun van Gerard zien onze jongens er top uit. Met deze complete uitrustingen laten we ook een mooi visitekaartje achter bij andere clubs.
Dat alles laat zien dat het bij G.V.V.V. goed geregeld is en dat we een mooie en gezonde club zijn, waar ook in de jeugd geïnvesteerd wordt.

Gerard (Stichts Beheer) nogmaals heel hartelijk bedankt namens de spelers en de staf!

Edin Causevic (trainer JO9-2)

Ander nieuws

Jedi Domacassee en Finn Jakobs naar profclub De Graafschap

Opleiding | 24 mei 2025
Lees meer

Nieuwe meiden selectietraining O15 en O17

Opleiding | 09 mei 2025
Lees meer

Stagiaires Sport en Bewegen welkom bij G.V.V.V.

Opleiding | 09 mei 2025
Lees meer