Teams krijgen mogelijkheid eerder te trainen

  • Opleiding

Wij stimuleren beweging voor alle generaties en doen er alles aan om een gezonde omgeving te creëren voor onze leden. Daarom bieden wij alle teams graag de mogelijkheid om voor 17.00 uur te trainen.

Het ingaan van de nieuwe maatregelen heeft het trainen in de avonduren onmogelijk gemaakt, nu het niet meer is toegestaan om tussen 17.00 uur en 05.00 uur de sportaccommodatie te openen. Wij vinden het dan ook zeer vervelend dat daardoor de trainingsmomenten voor al onze leden vervielen.

Overdag trainen mogelijk

Als voetbalvereniging willen wij ons uiterste best doen voor onze leden. Daarom sluiten wij de hekken niet, maar blijven wij stimuleren om lekker met elkaar te trainen volgens de geldende maatregelen. Daarom bieden wij alle teams de mogelijkheid om overdag te trainen op het sportpark.

Stem je trainingsmomenten af

Zie jij het wel zitten om met jouw team overdag te komen trainen? Laat het ons weten. Dat doe je eenvoudig door een e-mail te sturen naar Diana Hocque. Samen met jullie gaan we dat dan regelen!

Ander nieuws

Nieuwe kledingsponsoren G.V.V.V.

Opleiding | 18 mei 2024
Lees meer

G.V.V.V. JO13-1 de beste van EUROPAPA

Opleiding | 13 mei 2024
Lees meer

Stef Scholten is de pupil van de week bij de wedstrijd tegen Spakenburg

Opleiding | 09 mei 2024
Lees meer