Hoe vier jij ons jubileum het liefst?

  • De club

G.V.V.V. bestaat op 15 november 2022 maar liefst 75 jaar! Dat vinden wij een zeer goede reden voor een feest. Maar hoe moet ons jubileum eruit komen te zien? Denk mee! 

Samen maken wij G.V.V.V. Dag in, dag uit. Daarom moet ons jubileum een feest voor iedereen worden. Van jong tot oud, van hele trouwe leden tot leden die pas net blauw zijn geworden.

Geslaagd jubileum

Het lijkt nog een tijdje weg, maar een goed feestje heeft een goede voorbereiding nodig en daarom nodigen wij jou nu al uit om met ons mee te denken. Welke activiteiten moeten wij organiseren om er een geslaagd 75-jarig jubileum van te maken?

Deel jouw geweldige idee

Laat ons weten wat wij absoluut moeten organiseren of regelen tijdens onze 75-jarige verjaardag. Echt alle ideeën zijn meer dan welkom. Stuur ons een mailtje om jouw geweldige idee met ons te delen.

Ander nieuws

Erwin Gerritsen gecertificeerd veiligheidscoördinator

De club | 16 april 2025
Lees meer

VACATURES: Maak jij ons Verenigingswerk mogelijk komend seizoen?

De club | 13 april 2025
Lees meer

Businessclub bezoekt Amsterdam: een dag vol beleving, verbinding en bier

De club | 12 april 2025
Lees meer