Nog drie duels hoofdmacht uitgesteld

  • Het eerste

De KNVB heeft nog drie wedstrijden uitgesteld voor het eerste elftal. De voetbalbond heeft dit besloten in verband met de verlengde coronamaatregelen.

Het demissionaire kabinet maakte bekend dat de maatregelen in ieder geval met een maand zijn verlengd, waardoor sporten in de avonduren nog niet mogelijk is. De KNVB besloot daarop om de competitiewedstrijden van de Jack’s League in de maand januari uit te stellen.

Drietal duels afgelast

De ploeg van trainer Gery Vink zag daardoor de wedstrijden tegen SVV Scheveningen (15 januari), SV Spakenburg (22 januari) en Jong Sparta Rotterdam (29 januari) afgelast worden. Er zijn nog geen nieuwe data gepland voor de geannuleerde wedstrijden.

Extra maatregelen

Wat de invloed van de meest recente maatregelen op het verloop van de Jack’s League is, is momenteel nog niet bekend.

Ander nieuws

Voorbereiding hoofdmacht start op 5 juli en kent enkele aanpassingen

Het eerste | 11 juni 2025
Lees meer

G.V.V.V. haalt Krijn Meeuwsen naar Veenendaal.

Het eerste | 06 juni 2025
Lees meer

Mitch Willems is de beste speler van seizoen ’24-‘25

Het eerste | 28 mei 2025
Lees meer