VACATURE // Herken de talenten als Hoofd Scouting

 • Opleiding

Een paar jaar geleden is er vanuit de academie een interne scouting opgezet. Voor dit belangrijke onderdeel zijn wij momenteel op zoek naar een enthousiaste scouting coördinator die onze academie wil door ontwikkelen en vormgeven.

Wij geloven in onze opleiding en de talenten die onze opleiding kent. Onze interne scouts weten precies welke spelers bij onze club actief zijn en volgen met een gepassioneerd team voortdurend de ontwikkelingen van onze spelers.

Functieomschrijving

 • Coördineren en aansturen van het scoutingsteam;
 • Het inplannen en afstemmen van de trainingen, wedstrijden, toernooien en talentendagen;
 • Vastleggen van de scoutingsinformatie in de informatiesystemen;
 • Beoordelen en evalueren verslaggeving scouts;
 • Door ontwikkelen externe scouting en aanspreekpunt/samenwerking BVO’s;
 • Voorzitten en inplannen van overleg binnen het scoutingsteam.

 

Functie-eisen

 • Goed voetbaltechnisch inzicht, o.a. opgedaan door voetbalopleiding via KNVB, andere gecertificeerde opleidingen of door ervaring als (oud)selectievoetballer;
 • Ervaring met leidinggeven aan een scoutingsteam.

 

Wat wij bieden

 • Gebruik van faciliteiten bij G.V.V.V.;
 • Vergoeding volgens contract;
 • Consumpties tijdens werkzaamheden.

 

Iets voor jou?

Spreekt bovenstaande omschrijving jou aan en wil jij binnen onze jeugdopleiding de scouting coördineren? Of wil je graag onderdeel worden van ons scoutingsteam? Wij zijn altijd op zoek naar versterking binnen ons team. Neem bij interesse contact op met Simon Brouwer en Martin van Eck, via voetbalacademy@gvvv.nl.

Ander nieuws

SPETTERENDE SEIZOENSAFSLUITING MET SLOTFEEST VOOR DE JEUGD

Opleiding | 17 juni 2024
Lees meer

Rabo Clubsupport 2024: G.V.V.V. hoopt op ASM Court

Opleiding | 16 juni 2024
Lees meer

Jeugd geniet op Arie Blankenspoor Toernooi

Opleiding | 16 juni 2024
Lees meer