Jeugdopleiding houdt open dag op 27 mei

  • Opleiding

Onze jeugdopleiding is enorm in ontwikkeling en dus vertellen wij graag aan iedereen wat ons onderscheidt. Daarom houden wij op vrijdag 27 mei een open dag van 16.00 uur tot 19.00 uur.

De ontvangst van het certificaat ‘Regionale Jeugdopleiding’ was voor ons het startschot om onze jeugdopleiding verder te ontwikkelen. Het afgelopen jaar hebben wij al veel nieuwe talenten mogen verwelkomen, maar er is altijd ruimte voor meer. Daarom organiseert de jeugdopleiding op vrijdag 27 mei een open dag bij G.V.V.V.

Tijdens dit event laten wij nieuwe voetballers zien wat G.V.V.V. hen te bieden heeft, zoals: ASM-training, keeperstraining, pupillenbegeleiding, damesteams en natuurlijk onze JOC-activiteiten. Uiteraard vermaken we het hele gezin met een stormbaan en een hapje en drankje.

Neem iedereen mee

Heb jij nog vrienden, vriendinnen of familieleden die jij echt graag bij G.V.V.V. wilt laten voetballen? Neem ze dan snel mee naar onze club. Wij zien je op vrijdag 27 mei vanaf 16.00 uur!

Ander nieuws

Carlo Dengerink en G.V.V.V. besluiten aflopende contract niet te verlengen

Opleiding | 22 februari 2024
Lees meer

JO13-1 start sterk in de derde fase en wint eerste drie competitieduels na de winterstop

Opleiding | 11 februari 2024
Lees meer

Bingo! Jeugd Ontspannings Commissie activeert succesvol bingodiner voor jeugd

Opleiding | 05 februari 2024
Lees meer