Jeugdopleiding houdt open dag op 27 mei

  • Opleiding

Onze jeugdopleiding is enorm in ontwikkeling en dus vertellen wij graag aan iedereen wat ons onderscheidt. Daarom houden wij op vrijdag 27 mei een open dag van 16.00 uur tot 19.00 uur.

De ontvangst van het certificaat ‘Regionale Jeugdopleiding’ was voor ons het startschot om onze jeugdopleiding verder te ontwikkelen. Het afgelopen jaar hebben wij al veel nieuwe talenten mogen verwelkomen, maar er is altijd ruimte voor meer. Daarom organiseert de jeugdopleiding op vrijdag 27 mei een open dag bij G.V.V.V.

Tijdens dit event laten wij nieuwe voetballers zien wat G.V.V.V. hen te bieden heeft, zoals: ASM-training, keeperstraining, pupillenbegeleiding, damesteams en natuurlijk onze JOC-activiteiten. Uiteraard vermaken we het hele gezin met een stormbaan en een hapje en drankje.

Neem iedereen mee

Heb jij nog vrienden, vriendinnen of familieleden die jij echt graag bij G.V.V.V. wilt laten voetballen? Neem ze dan snel mee naar onze club. Wij zien je op vrijdag 27 mei vanaf 16.00 uur!

Ander nieuws

Spetterende seizoenafsluiting met slotfeest voor de jeugd

Opleiding | 23 mei 2023
Lees meer

Geen sportspreekuur tijdens de zomerstop, maar fysio staat voor je klaar

Opleiding | 22 mei 2023
Lees meer

Toernooicommissie vult kalender voor alle teams verder aan

Opleiding | 21 mei 2023
Lees meer