Dit zijn de rugnummers van jouw favorieten

  • Het eerste

De oefencampagne is van start en dus maak je ook kennis met onze nieuwe aanwinsten. Dit zijn de rugnummers van al onze favoriete spelers.

Door het vertrek van spelers zijn diverse rugnummers vrijgekomen. Jordi Bitter heeft van die mogelijkheid gebruik gemaakt om zijn rugnummer 9 in te ruilen voor nummer 7. Ook rugnummer 1 is na veel seizoenen overgegeven aan een ander. Jan van Willige draagt het hele seizoen dat nummer op zijn rug.

Verdediger Ezra Hoogenboom draagt rugnummer 3.

De andere spelers die hun contract hebben verlengd, hebben hetzelfde rugnummer als vorig seizoen gehouden. De nieuwelingen in de ploeg van trainer Gery Vink namen de andere vrije rugnummers over.

Overzicht rugnummers

1. Jan van Willige (k)
3. Ezra Hoogenboom
4. Mats Grotenbreg
5. Taoufik Adnane
7. Jordi Bitter
8. Barry Maguire
9. Ilias Latif
10. Quincy Veenhof
11. Genrich Sillé
15. Danny de Leeuw
17. Byron Burgering
18. Maikel Epskamp
20. Joeri Potjes
21. Justin Spies
22. Quiermo Dumay
23. Damian Stiemer (k)
25. Mart de Jong
30. Jan Schimmel (k)
33. Anthony Berenstein

Aan de studie

Ken jij alle rugnummers uit je hoofd en weet je welke speler daarbij hoort? Dat kun je maar op één manier echt testen: tijdens onze oefenwedstrijden. Dinsdagavond spelen we de volgende, om 20.00 uur ontvangen we Sportlust’46. Zien je dan!

Ander nieuws

Kaartverkoop gestart voor G.V.V.V. – Scheveningen

Het eerste | 19 januari 2025
Lees meer

G.V.V.V. kan titelkandidaat Rijnsburgse Boys niet verrassen

Het eerste | 18 januari 2025
Lees meer

Voorbeschouwing // Op visite bij titelpretendent Rijnsburgse Boys

Het eerste | 16 januari 2025
Lees meer