Van Willige aan de kant met blessure

  • Het eerste

Jan van Willige moet de rest van de voorbereiding aan zich voorbij laten gaan. De doelman kan wegens een knieblessure momenteel niet in actie komen.

Van Willige ondervond in de nacompetitie van vorig seizoen al wat last aan zijn knie en zag de pijn in de voorbereiding op het nieuwe seizoen toenemen, waarna hij in overleg met de fysiotherapeuten uit de medische staf een MRI-scan onderging. Daarop is een scheurtje in zijn meniscus te zien, waardoor de doelman samen met een orthopeed een herstelplan gaat maken.

Weken uitgeschakeld

De duur van zijn revalidatie is afhankelijk van de grootte van het scheurtje. Het is in ieder geval zeker dat Van Willige de komende weken geen deel uit zal maken van de wedstrijdselecties.

Ander nieuws

Voeg nu alle clubactiviteiten in jouw mobiele agenda

Het eerste | 14 juni 2026
Lees meer

Aangepaste tijden in voorbereidingsprogramma hoofdmacht

Het eerste | 11 juni 2026
Lees meer

G.V.V.V. haalt multifunctionele Jayden Houtriet terug naar Nederland

Het eerste | 08 juni 2026
Lees meer