Eerste elftal onder grote belangstelling gepresenteerd

  • Het eerste

Het eerste elftal is donderdagavond onder grote belangstelling gepresenteerd aan de achterban. Ongeveer honderd supporters waren op de gelegenheid afgekomen om kennis te maken met de nieuwelingen. 

Met technisch manager Rob de Boer als spreekstalmeester werden alle nieuwe spelers aan de aanwezige supporters gepresenteerd, waarna iedere nieuweling kon rekenen op een warm applaus. Dit seizoen kent het vlaggenschip veel nieuwe gezichten en dus vonden de technische leiding en staf het een leuk idee om deze avond te organiseren.

Na een succesvolle sponsoravond vorig seizoen was de wens ontstaan om nu voor een groter publiek de selectie te presenteren. Dat idee viel in goede aarde, want circa honderd blauwen genoten met een hapje en een drankje van de presentatie. Op eigen veld presenteren de spelers zich zaterdag, na de drie eerdere oefenwedstrijden, binnen de lijnen. De ontmoeting met Ter Leede wordt afgetrapt om 14.30 uur.

Fotografie: © Stefan Koops

Ander nieuws

KNVB publiceert speeldagenkalender: dan begint het nieuwe seizoen

Het eerste | 09 februari 2026
Lees meer

Hoofdmacht bereidt zich voor op inhaalduel tegen BVV Barendrecht

Het eerste | 09 februari 2026
Lees meer

Nieuwkomer Aaron Menelik maakt tegen HFC eerste minuten in hoofdmacht

Het eerste | 08 februari 2026
Lees meer