Dubbel programma voor hoofdmacht deze week

  • Het eerste

Het eerste elftal speelt deze week twee wedstrijden. Zowel dinsdagavond als zaterdagmiddag wordt er een uitwedstrijd afgewerkt in de derde divisie. 

Na drie speelronden staat de teller van G.V.V.V. op een totaal van vier punten. Deze week kan dat puntentotaal snel worden uitgebreid als in vijf dagen twee wedstrijden worden afgewerkt. Dinsdagavond speelt de ploeg van trainer Gery Vink op bezoek bij Sportlust’46 en zaterdagmiddag wacht de ontmoeting bij en tegen SteDoCo in Hoornaar.

Trainingsavonden

Op maandag- en donderdagavond werkt het vlaggenschip een training af op het eigen veld als herstel van de vorige wedstrijd en voorbereiding op de volgende ontmoeting. De trainingen op sportpark Panhuis beginnen om 19.45 uur en zijn zoals gebruikelijk vrij te bezoeken.

Ander nieuws

Voorbeschouwing // Bekerontmoeting met PSV sluit het jaar 2025 af

Het eerste | 15 december 2025
Lees meer

G.V.V.V. met verlies de winterstop in // slechte generale voor bekerduel tegen PSV

Het eerste | 14 december 2025
Lees meer

Taoufik Adnane te gast bij Een Berg Sport

Het eerste | 11 december 2025
Lees meer