G.V.V.V. viert week feest tijdens 75-jarig bestaan

  • De club

Op 15 november bestaat G.V.V.V. 75 jaar. Dat is reden voor een feestje en dus organiseren wij in de week van onze 75ste verjaardag een week lang feest met diverse activiteiten voor alle blauwen.

Al bijna 75 jaar maken wij samen met onze trouwe achterban mooie herinneringen, delen wij verdriet en vieren wij samen de hoogtepunten van ons bestaan. Ook dit jubileum laten wij uiteraard niet onopgemerkt voorbijgaan en dus organiseren wij van dinsdag 15 november tot en met zaterdag 19 november elke dag activiteiten voor alle blauwen.

Schema

De jubileumcommissie heeft daarom een leuk en gevarieerd feestprogramma samengesteld. Deelname is voor alle activiteiten volledig gratis, want wie jarig is trakteert.

Dinsdag 15 november

Op dinsdag 15 november bestaat G.V.V.V. 75 jaar. Die dag organiseren wij een receptie voor al onze supporters, sponsoren, relaties en betrokkenen. Een avond om met elkaar herinneringen op te halen over 75 jaar het mooiste blauw en wit. Ook huldigen wij de jubilarissen op deze avond en onthullen wij iets prachtigs in de kantine.

RECEPTIE: Inloop vanaf 19.30 uur, aanvang 20.00 uur.

Leden, donateurs, vrijwilligers, supporters en geïnteresseerden zijn van harte welkom.

Je hoeft je hiervoor niet aan te melden.

Woensdag 16 november

Woensdag staat in het teken van activiteiten voor onze jeugd. Samen met de J.O.C. organiseren wij een FIFA-toernooi voor al onze jeugdleden. We verzorgen mooie prijzen en wat te eten, zodat jij met een volle maag volledig kan blijven focussen op de winst. Dit organiseren wij eind van de middag tot begin van de avond, dus ook onder etenstijd.

FIFA-toernooi: Deelname is gratis en voor drinken en eten wordt gezorgd.

Aanvang 16.00 uur

Aanmelden via: http://weplayesports.events/gvvv

In de avonduren nodigen wij een grote en trouwe groep blauwen uit om te komen klaverjassen. Deze activiteit is al sinds jaar en dag een succes bij veel mensen in onze achterban en dus onlosmakelijk verbonden aan onze jubileumweek.

KLAVERJASSEN: Iedereen is welkom, er is geen voorinschrijving en deelname is gratis.

Vanaf 19.00 uur open inloop, aanvang: 19.30 uur

Drinken verkrijgbaar tegen gereduceerd tarief en voor lekkere hapjes wordt gezorgd.

Donderdag 17 november

Als we het dan over onlosmakelijk verbonden hebben, kunnen we ook zeker de voetbalquiz niet vergeten. Al vele jaren is de kantine het toneel van drukbezochte voetbalquizen. Mensen uit het hele land reizen af naar Veenendaal om deel te nemen aan onze voetbalquiz. Ook dit jaar organiseren wij weer zo’n quiz. In een iets andere opzet dan gewend, maar meer gericht op plezier en snelheid.

VOETBALQUIZ: Vragen op groot scherm en vragen beantwoorden via je telefoon.

Drinken verkrijgbaar tegen gereduceerd tarief en voor lekkere hapjes wordt gezorgd.

Aanvang 20.00 uur en deelname is gratis.

Aanmelden via: jubileum@gvvv.nl

Uitgebreide informatie over de jubileum voetbalquiz kun je hier vinden.

Vrijdag 18 november

Vrijdagavond organiseren wij samen met onze supportersvereniging een darttoernooi voor alle blauwe talenten. Lekker een avondje op de club met bekenden en onbekende een pijltje gooien. De kantine wordt omgetoverd tot een ware dart arena. Hoeveel 180’s gooi jij?

DARTTOERNOOI (koppel) in de kantine.

Deelname is gratis en per 2 personen opgeven via jubileum@gvvv.nl

Drinken verkrijgbaar tegen gereduceerd tarief en voor lekkere hapjes wordt gezorgd.

Inloop tussen 17.30 uur – 18.00 uur (keuken is open), aanvang 18.30 uur.

Uitgebreide informatie over het darttoernooi kun je hier vinden.

Zaterdag 19 november

De zaterdag staat de hele dag in het teken van diverse activiteiten. In de ochtenduren organiseren wij clinics voor onze jeugdopleiding. Dit doen wij met interessante oefeningen en goede begeleiders. Vervolgens speelt het vlaggenschip om 14.30 uur een aantrekkelijk duel tegen DVS’33 op eigen veld.

VOETBALCLINICS voor de jeugd van G.V.V.V.

Aanvang 09.30 duurt tot 12.30 uur

Meer info via leiders en trainers.

Deze dag is er geen competitievoetbal.
Het eerste elftal speelt wel: G.V.V.V. – DVS’33 aanvang 14.30 uur.

Aan het begin van de avond nemen oud-elftallen van G.V.V.V. het tegen elkaar op. Deze old stars halen de kicksen uit het vet en trakteren jou op een leuk en vermakelijk potje voetbal. Welke idolen treden aan? Tot slot sluiten wij de feestweek af met een spetterende feestavond, voorzien van meerdere artiesten. Daar moet je bij zijn!

OLD STARS – wedstrijd

18.30 uur – 19.30 uur, toegang gratis

FEESTAVOND met muziek en artiesten.

Aanvang vanaf 20.00 uur, gratis toegang.

Er is geen aanmelding maar iedereen (leden, donateurs, vrijwilligers) is welkom.

Hou de agenda vrij

Omcirkel deze week dus vast in jouw agenda en vul de events vast in die jij echt niet wil missen. Onze feestweek is niet geslaagd als wij het niet met jou kunnen vieren, dus wij hopen jou op meerdere dagen te mogen verwelkomen. Wij hebben er zin in!

Met een blauwe groet,

Jubileumcommissie G.V.V.V.

Ander nieuws

Vrijwilligersavond opnieuw een groot succes

De club | 27 mei 2024
Lees meer

Donderdag aangepaste openingstijd kantine

De club | 27 mei 2024
Lees meer

Dat knapt op: wie komt helpen bij de grote schoonmaak?

De club | 25 mei 2024
Lees meer