Verenigingswerk gaat bijna van start

  • De club

Bij G.V.V.V. gaan wij binnenkort starten met verenigingswerk. Met elkaar de schouders eronder om de club toegankelijk en open te houden voor iedereen.

Je beste service verlenen in onze koffiecorner, als ware kok de lekkerste frikandellen en kroketten bakken, je handen uit de mouwen steken bij onze schoonmaak of de Handige Harry uithangen bij onze onderhoudsploeg. Het is een greep uit taken die je maar een paar uurtjes hoeft te doen per seizoen om ons enorm te helpen. Eerder vertelden wij je over de uitrol van verenigingswerk, nu is de lancering bijna daar.

Een toelichting

Coördinator vrijwilligerszaken Jan-Albert van Laar en bestuurslid Organisatie Voetbalzaken Joanne van Hoeflaken vertellen je alvast graag meer over dit nieuwe project.

Ander nieuws

SmartMove Solutions nieuwe sponsor op de 108-meter led-boarding

De club | 07 augustus 2026
Lees meer

Sponsor de nieuwe stewardspolo’s van G.V.V.V.

De club | 04 augustus 2026
Lees meer

Sportpark De Ebbenhorst tijdelijk minder goed bereikbaar tijdens Harry Hamstra Cup

De club | 23 juli 2026
Lees meer