Jeugdopleiding publiceert voorlopige teamindelingen seizoen 2023/2024

  • Opleiding

De organisatie van onze jeugdopleiding is de afgelopen periode druk geweest met het maken van de voorlopige teamindelingen voor seizoen 2023/2024. Op basis van analyse het hele jaar door, publiceren zij nu de voorlopige teamindelingen voor het nieuwe jaar.

Met de grootst mogelijke zorg zijn zij nu aan de slag gegaan om alle teamindelingen op te stellen. Het betreffen de voorlopige indelingen. In meerdere teams is nog ruimte om nieuwe spelers te verwelkomen. Heb je interesse? Maak het kenbaar binnen onze jeugdopleiding.

Bekijk de voorlopige indelingen

Je vindt de nieuwe voorlopige indelingen voor seizoen 2023/2024 hier.

Ander nieuws

G.V.V.V. JO13-1 vergeet de verdubbelaar in te zetten!

Opleiding | 04 maart 2024
Lees meer

ROAN BUDDING IS PUPIL VAN DE WEEK

Opleiding | 01 maart 2024
Lees meer

Jeugdspelers genieten van Kickbokstraining door Kickboxing Gym Verhaar uit Veenendaal

Opleiding | 27 februari 2024
Lees meer