Grote schoonmaak op sportcomplex: G.V.V.V. krijgt schoonmaakbeurt

  • De club

De kop boven dit artikel heeft deze keer niets te maken met de voetbalactiviteiten bij onze vereniging. Maar wel met de werkzaamheden die de activiteiten commissie van onze club op zaterdag 8 juli op ons sportcomplex uitvoerde. Samen met een groot aantal vrijwilligers werd een grote schoonmaakdag gehouden.

Schoonmaak van de keuken en bar, het verven van het kassahok, grondig reinigen en reparatie van de kleedkamers, reclameborden wassen en dug-outs op alle velden grondig schoongemaakt. Kortom alles kwam aan bod op deze tropische zaterdag in juli.

Niets werd vergeten!

Ook de jassen van de stewards zijn schoongemaakt en waar nodig gerepareerd. En dit onder tropische omstandigheden! Tussen de middag was er uiteraard een lunch en tegen vier uur werd de barbecue aangestoken om met z’n allen deze dag af te sluiten.

Hulde

Een woord van dank is er voor al die vrijwilligers die ervoor gezorgd hebben dat we weer spic en span de nieuwe competitie tegemoet kunnen zien.

EEN TERUGBLIK

 

Ander nieuws

25 mei is het Super Saturday op Sportpark Panhuis!

De club | 18 mei 2024
Lees meer

Heb jij onze obligaties gekocht? Er is geloot en rentes worden uitbetaald

De club | 15 mei 2024
Lees meer

In memoriam // Ab van de Bovenkamp

De club | 14 mei 2024
Lees meer