Nieuwe magazine is uit: deze week ook te vinden op jouw deurmat

  • De club

Het nieuwe magazine is uit! Ons prachtige blad voorziet ook dit jaar weer in een uitstekende afspiegeling van wie onze vereniging maken en wat G.V.V.V. nu eigenlijk is. Het magazine valt deze week bij onze leden op de deurmat.

Team Marketing & Communicatie is de afgelopen maanden druk bezig geweest om weer een prachtig magazine te produceren, vol met verhalen en reportages uit onze club. Zo is er een interview met Hoofd Jeugdopleiding Carlo Dengerink, vertelt O23-trainer Anass Lakhal gepassioneerd over zijn ambities en worden acht vrijwilligers op een voetstuk gezet.

Voorzitter Wilfried Bruijnzeels ontvangt het eerste exemplaar van Manager Marketing & Communicatie Youri van Doorn.

Tevens maak jij kennis met onze nieuwe spelers uit de A-selectie, vertelt trainer Gery Vink uitgebreid over de ontwikkeling die hij met het vlaggenschip aan het doormaken is en toont businessclub Vallei & Rijn wat hen de beste netwerkplek voor de hele regio Foodvalley maakt. Ben je geen lid? Dan kun je het magazine natuurlijk ook op de club gratis meenemen.

Fotografie: © Stefan Koops

Ander nieuws

Toernooicommissie kijkt tevreden terug op vier mooie toernooien

De club | 09 juli 2024
Lees meer

Dat knapt op: wie komt helpen bij de grote schoonmaak?

De club | 05 juli 2024
Lees meer

Afscheid van Youri van Doorn // Youri bedankt!

De club | 02 juli 2024
Lees meer