Maak onze opleiding nog betrouwbaarder: help in registratie VOG

  • Opleiding

Wij steken continu veel energie en aandacht in onze jeugdopleiding. De kwaliteit moet zowel binnen als buiten de lijnen goed zijn en dus zorgen wij onder andere voor een betrouwbare opleiding met verantwoorde trainers en leiders.

De verplichting van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) vormt daar een belangrijk onderdeel van. Om de registratie en aanvraag van alle VOG’s goed te regelen, zoeken wij iemand die ons helpt om de VOG’s op een juiste manier aan te vragen voor onze vrijwilligers en na de check te registeren.

Kleine moeite, groot plezier

Ben jij een administratieve duizendpoot die graag een klein aantal vrije uurtjes per maand helpt om onze opleiding nog verder te verbeteren? Dan zien wij jouw mailtje graag tegemoet.

Ander nieuws

Kraker tussen JO13-1 en leeftijdsgenoten CJVV eindigt doelpuntloos

Opleiding | 08 april 2024
Lees meer

Jesse van Leeuwen is zaterdag pupil van de week bij de wedstrijd tegen FC Lisse

Opleiding | 04 april 2024
Lees meer

JO13-1 sleept met pijn en moeite een punt weg uit bij Woudenberg JO13-1

Opleiding | 31 maart 2024
Lees meer