Pupil van de week tijdens de komende thuiswedstrijd is Joah Wien. Hij zal zaterdag de wedstrijd tegen HHC Hardenberg van heel dichtbij mogen meemaken. Maak kennis met onze pupil van de week.
Hoi!
Ik ben Joah Wien en afgelopen mei 10 jaar oud geworden, en de keeper van het JO11-2 team.
Mijn tweede seizoen bij G.V.V.V. is net begonnen en ik ben in de eerste wedstrijden al behoorlijk druk geweest met het verdedigen van mijn, en ons doel.
Mijn liefde voor keepen is ontstaan toen ik gewoon een keertje een wedstrijd in de goal stond. Ik zat toen in de JO8. Ik vind het leuk om te duiken voor de bal en ik vind keeper een van de belangrijkste posities in het team.
Je kunt mijn lievelingsspeler van G,V.V.V. 1 nu wel raden… dat is natuurlijk Ruben van Kouwen!
Het leukste aan G.V.V.V. vind ik dat Gertjan van ‘t Hoog (mijn stiefvader) ook bij de club voetbalt. Ook de kleur blauw vind ik heel mooi.
Ik voorspel dat het zaterdag 3-2 wordt.
Wij hopen uiteraard dat Joah gelijk krijgt met zijn voorspelling, maar in ieder wensen wij hem heel veel plezier komende zaterdag!