De TC heeft de afgelopen dagen de contracten verlengd van Barry Maguire en Joeri Potjes.
Wij zijn blij met deze verlengingen. Barry Maguire hebben we met een jaar verlengd, maar volgens mij kan hij nog wel meerdere jaren mee. Maguire kijkt van jaar tot jaar hoe hij ervoor staat. Mijns inziens speelt hij hier dan nog wel een paar jaar denk ik aldus een lachende technisch manager Rob de Boer. ”Barry is de leider in het veld. Houdt iedereen bij de les gedurende de wedstrijd ( en daarbuiten). Hij is belangrijk voor ons.”
Joeri Potjes heeft ook met een jaar verlengd. Joeri was jarenlang centrale verdediger bij ons, maar speelt dit seizoen als linksback en dat gaat eigenlijk buitengewoon goed. Hij had het in zijn jeugd en bij Jong Vitesse wel eens eerder gespeeld maar dat was al wel even geleden. Potjes doet het zeer goed op die plek, volgens de Boer dus verlengen was eigenlijk heel logisch.
Zo krijgt het geraamte van de ploeg al weer een gezicht voor jaargang ’25-’26, mede gezien het feit dat de spelers Quincy Veenhof, Mitch Willems, Mart de Jong, Quiermo Dumay, Ilias Latif en Justin Spies nog een doorlopend contract hebben.
En let op, er volgt snel nog meer nieuws!