De supportersvereniging De Blauwen organiseert in samenwerking met de activiteitencommissie van onze club op vrijdag 7 februari een darttoernooi voor koppels in de kantine van G.V.V.V.
Doe ook mee en geniet gegarandeerd van een geslaagde avond.
Tussen 18.00 uur en 18.30 uur kan je je aanmelden in de kantine, waarna om 19.00 uur het darttoernooi van start gaat.
Je betaalt als koppel maar €15,00 om deel te nemen.
Betalen kan op de avond zelf via pinnen of contant.
Voor wie?
Iedereen die G.V.V.V. een warm hart toedraagt mag zich inschrijven, natuurlijk wel onder voorbehoud dat je dat met z’n tweeën doet.
Geen tijd om te eten?
De keuken is open vanaf 18.00 uur, zodat voor de inwendige mens gezorgd kan worden.
Uiteraard zijn voor de winnaars mooie prijsjes te winnen, maar de Olympische gedachte dat deelnemen belangrijker is dan winnen, is zeker een doel van de organisatoren.
Dat wil je toch niet missen? Raak jij met je maatje de triples, doubles of de bullseye alsof het niets is?
Geef je op via de mail
Opgeven voor de dartavond kan eenvoudig door een e-mail te sturen naar activiteiten@gvvv.nl met daarop de namen van de beide deelnemers.
Wie zien jullie graag op 7 februari.
Namens De Blauwen en de activiteitencommissie.