Aan het begin van deze maand openden we de inschrijving voor de 12de editie van de Businessclub Vallei en Rijn/G.V.V.V. voetbalquiz op vrijdagavond 23 mei aanstaande. Nu vier weken later blijkt, dat ondanks even te zijn weggeweest, de belangstelling voor deelname gelukkig nog steeds onverminderd groot is.
Nog drie te gaan
Want vooral in de eerste twee weken stroomden de aanmeldingen zeer vlot binnen en stond de teller al snel op ruim dertig deelnemende koppels. Daarna stokte de inschrijvingen een beetje en kwamen ze nog maar mondjesmaat binnen, terwijl er plaats is voor maximaal 55 duo’s.
Dit vroeg natuurlijk om actie van het organisatieteam om toch naar richting een ‘volle bak’ te gaan, zoals in het verleden veelal gebruikelijk was.
Via gerichte mond op mond reclame en een bescheiden digitale ‘marketing campagne’ werden de twijfelaars en/of degenen die het glad vergeten waren, deze- en vorige week alsnog over de streep getrokken wat het aantal deelnemende teams liet oplopen tot nu 52.
Kortom er is nog plaats voor drie koppels. Wellicht kunnen de duo’s die zich al hebben opgegeven nog familieleden, buren, kennissen, vrienden, voetbalmaten, enz. uitdagen om met hen de onderlinge strijd aan te gaan of zelfs met de rest van de inschrijvers. Schroom dus niet om deze mogelijkheid te opperen bij hen.
Maar wees er snel bij als je interesse alsnog gewekt is, want vol is vol en op is op.
Direct inschrijven kan door hier te klikken.
Ben je onbekend met deze toch wel fameuze voetbalquiz en wil je eerst nog iets meer weten hoe het een en ander in zijn werk gaat, lees dan hier de aankondiging waar ook onderaan de link naar het inschrijfformulier staat.
Terugkerende koppels
Dat heeft streefgetal van minimaal 50 duo’s nu al bereikt is strekt de besturen van Vallei en Rijn en G.V.V.V. die als sponsoren fungeren, en het webredactieteam van onze club die de organisatie in handen heeft, uiteraard tot grote vreugde. Eveneens is dat het geval vanwege het feit dat er veel voormalig deelnemers opnieuw hebben ingeschreven.
Daaronder vier van de vijf prijswinnaars uit de top vijf van de laatste editie: t.w. Kees van Gent, Michel Abbink, Ino Diepeveen en Rian Rosendaal & Ferry Hakstege. Kees, Michel en Ino doen het deze keer met een andere teammaat, Rian en Ferry vormen opnieuw een duo. Het ontbrekende koppel uit die top vijf, Steven van Santen & Marcel Heuts, had een hele goede reden om niet aanwezig te kunnen zijn. Steven treedt op de dag van de quiz in het huwelijk.
Bij deze alvast veel geluk en voorspoed gewenst Steven!!
Kees van Gent (l.) was de laatste winnaar van de schriftelijke editie in 2019. Hij laat zijn toenmalige teamgenoot Mark van Rijswijk nu thuis en komt met Harry Hamer zijn titel verdedigen.
Familie
Leuk is te zien dat er weer veel familiebanden zijn bij de diverse deelnemende koppels. Vaders en zonen, broers, neven van elkaar, en zelfs een Opa met kleinzoon vormen een duo, dus diverse generaties zijn vertegenwoordigd. Maar ook vrienden, voetbalmaten, kennissen en/of collegae vormen een team. Zelfs de initiatiefnemer, en dus geestelijk vader van deze voebalquiz, die ooit in 2009 begon, Ard van den Bovenkamp, heeft zich nu als ‘lijdend voorwerp’ aangemeld.
Ook bijzonder is dat het algemeen bestuur van G.V.V.V. bijna compleet is afgevaardigd. En ondanks dat de voorzitter, secretaris en penningmeester ook als sponsor namens de club optreedt kunnen we u met de hand op het hart beloven dat zij daarom zeker geen voorkeursbehandeling krijgen.
Het enige wat nog ontbreekt is de vrouwelijke inbreng. Die was er helaas al niet veel in het verleden, maar toch hebben de dames zich wel eens gewaagd in het mannenbolwerk. Bij de digitale editie van 2022 waren het er zelfs vier. Waarom dan nu niet?
Hieronder kunnen de deelnemende koppels zien van wie ze concurrentie krijgen en ook alvast hun teamnummer in het geheugen griften, want dat is t.z.t. belangrijk om het voor de juryleden gemakkelijk te maken om alles te rubriceren.
1. |
Hans van Eijk en Geertjan Spanheim |
27. |
Bram Dekker en Niek van Dijk |
2. |
Evert en Thom van Manen |
28. |
Rinie van de Lustgraaf en Fred Roseboom |
3. |
Erik van Stokkum en Michiel Pater |
29. |
Luca en Twan de Jager |
4. |
Jermo en Robbert van der Laan |
30. |
Marcel en Jeroen Rou |
5. |
Jeroen Wolff en Daniël van Capelleveen |
31. |
Edwin Grutterink en Menno Boogaard |
6. |
Ino en Roy Diepeveen |
32. |
Rian Rosendaal en Ferry Hakstege |
7. |
Bert en Albert van de Loosdrecht |
33. |
Elmar Obbink en Bart Rekker |
8. |
Wilfried en Koen Bruijnzeels |
34. |
Gerwin en Bert van Dijk |
9. |
Christiaan en Niels van Capelleveen |
35. |
Evert en Julian Davelaar |
10. |
Henk en Wout van Capelleveen |
36. |
Jan Gerritsjans en Lars Roos |
11. |
Martijn Verhaaf en Tijmen van Capelleveen |
37. |
Gerrit Piksen en Frank Vernooij |
12. |
Leon Leeferink en Robert Schroer |
38. |
Caspar van Capelleveen en Tom Booijink |
13. |
Lucas Postma en Jasper de Hoog |
39. |
Nick Ouwehand en Matthieu Haring |
14. |
Arie en Marco de Jager |
40. |
Rob de Boer en Jordy Klein |
15. |
Jos en Maarten van Schaik |
41. |
Jeroen van Barneveld en Matthijs Muller |
16. |
Ard van den Bovenkamp en Gert Schoeman |
42. |
Jeroen Hendriks en Gerben van Schoonhoven |
17. |
Martijn van Capelleveen en Peter van den Brandhof |
43. |
Joost Bos en Gerrit Bruinewoud |
18. |
Jacco en Thom van de Loosdrecht |
44. |
Jan-Albert en Jesper van Laar |
19. |
Marc van Barneveld en Ron Hardeman |
45. |
Chris en Luuk Septer |
20. |
Eddy Vink en Arjan van de Heuvel |
46. |
Hans en Wilbert van Eden |
21. |
Nico van Hoeflaken en Peter ter Beek |
47. |
Michel Abbink en Rypke Bakker |
22. |
Gerben Kwint en Omar Drost |
48. |
Stan Wagtman en Mitch Marinus |
23. |
Loek Budding en Geurt Valkenburg |
49. |
Cor van Doorn en Joost van de Lustgraaf |
24. |
Ruuth Verhoeff en Paul Hartog |
50. |
Edwin Pierik en Remco Moesbergen |
25. |
Kees van Gent en Harry Hamer |
51. |
Michael van de Poel en Wim van Setten |
26. |
Tom Ariesen en Remon Briene |
52. |
Erwin Gerritsen en Olaf Schouten |
Over voetbal kun je 1001, en nog veel meer vragen stellen, dus voorbereiden daarop is zo goed als onmogelijk, toch geven we hierbij alvast een paar onderwerpen, voor wat het waard is, cadeau die in deze editie aan bod zullen komen: Bijnamen, Vrouwenvoetbal, KNVB Beker, Topscorers, Champions League, Keepers, Spelregels en Rebussen.
Wii hopen daarom dan ook dat alle deelnemers de datum 23 mei blauw omcirkeld in hun agenda hebben gezet zodat er tussentijds geen afvallers meer volgen, en heten jullie allen daarom bij voorbaat zeer hartelijk welkom op de avond waarop het gaat gebeuren en waarvan de uitkomst zal zijn wie het meest weet van de belangrijkste bijzaak in het leven, namelijk Voetbal!