Koen Hillen nieuwste versterking G.V.V.V.

  • Het eerste

G.V.V.V. versterkt zich met de 21-jarige Koen Hillen. Koen komt over van De Graafschap O21 en komt volgend seizoen onze verdediging versterken.

”Met zijn lengte en zijn kracht past hij goed in onze groep,” aldus Rob de Boer. Koen kon blijven bij De Graafschap, maar gold dan als dispensatie speler bij de onder 21 gezien zijn leeftijd. ”Dat betekent in de praktijk bij een KKD club, weinig speelminuten. Dus hebben wij hem opgepakt.” Een kans die Koen met beide handen aangreep,  aldus de Boer. Wij wensen Koen veel succes bij G.V.V.V.

Voorbereiding 2025/2026

Morgen start onze hoofdmacht, met een besloten training, aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Later in de voorbereiding volgen nog oefenwedstrijden tegen o.a. Kloetinge, Hercules en wordt er gespeeld tijdens de Harry Hamstra Cup.

Ander nieuws

Klassieker en streekderby ineen: IJsselmeervogels – G.V.V.V.

Het eerste | 10 september 2026
Lees meer

Bekerwedstrijd tegen DVS ’33 op dinsdag 22 september

Het eerste | 07 september 2026
Lees meer

Quick Boys geeft visitekaartje af, G.V.V.V. verliest tweede klassieker op rij

Het eerste | 05 september 2026
Lees meer