Hennie’s Zonwering nieuwe LED‑boarding sponsor bij G.V.V.V.

  • Sponsoring

Met ingang van het nieuwe seizoen is Hennie’s Zonwering zichtbaar op de LED‑boarding bij alle thuiswedstrijden van G.V.V.V. De specialist in binnen- en buitenzonwering in de regio Utrecht verstevigt daarmee zijn betrokkenheid bij de tweededivisionist.

Hennie’s Zonwering, specialist in binnen- en buitenzonwering (zoals rolluiken, screens, terrasschermen, horren en meer) in de regio Utrecht en omstreken, is nu prominent zichtbaar tijdens alle thuiswedstrijden van G.V.V.V.

Voor veel bedrijven biedt deze sponsoroptie een aantrekkelijk podium: voor slechts €500 kan jouw logo dezelfde zichtbaarheid krijgen rond het hoofdveld bij G.V.V.V. Voor meer informatie over sponsoring kan je contact opnemen met commercie@gvvv.nl. Ga snel in op deze kans en maak ook jouw bedrijf zichtbaar op de blauwe zijde van Sportpark Panhuis!

Ander nieuws

DGSD Beveiliging nieuwe LED-boarding sponsor bij G.V.V.V.

Sponsoring | 21 april 2026
Lees meer

TR3S Tapas & Winebar zichtbaar op LED-boarding bij G.V.V.V.

Sponsoring | 23 januari 2026
Lees meer

Ook Hedin Automotive schittert als nieuwe LED-boarding sponsor bij G.V.V.V.

Sponsoring | 15 januari 2026
Lees meer