Zaterdag 25 oktober stond sportpark Panhuis volledig in het teken van plezier en ontwikkeling. Net als vorig jaar werden er voor de onderbouw weer onderlinge toernooien georganiseerd en met succes. Met ruim 100 enthousiaste spelers en meer dan 30 begeleiders was de opkomst groot.
Gevarieerde teams op verschillende velden
Tijdens de drie toernooien werden verschillende leeftijdsgroepen bewust gemixt, waardoor spelers de kans kregen om in een andere samenstelling dan gebruikelijk te voetballen. De teams van Jong Blauw en O8 speelden op de Strook, terwijl de spelers van O9, O10, O11 en O12 op het hoofdveld in gemixte teams uitkwamen. Hierdoor ontstonden nieuwe samenwerkingen en werd er volop met én van elkaar geleerd.
Focus op groei, verbinding en plezier
De dag draaide niet alleen om wedstrijden spelen, maar ook om ontwikkeling en clubbinding. Spelers deden ervaringen op met verschillende teamgenootjes en leeftijdsgroepen, lieten zien wat zij in huis hebben. Tegelijkertijd zorgde het toernooi voor een leuke sfeer binnen de onderbouw, waar plezier en sportiviteit centraal stonden.
Trots op inzet en betrokkenheid
Een groot compliment aan alle spelers voor hun enthousiasme en sportieve inzet. Ook de trainers, leiders en ouders verdienen een pluim voor hun betrokken begeleiding en ondersteuning.


